Siema

#1
Zaleca się tutaj zaczynać to zaczynam :D
Moje uwielbienie dla rowerów retro spowodowała kradzież dwóch moich rowerków, Duala KTM'a i FR Steppenwolfa. Wtedy chciałem kupić coś taniego i maxymalnie nieatrakcyjnego dla złodziei, w moje ręcę wpadł GIANT TERRAGO na pełnej Grupie STX, omalowałem go sprayem na obrzydliwy niebieski kolor żeby na pewno nie chciał nikt go ukraść. Ale jak się później okazało był to rower na którym jeździło mi się najlepiej ze wszystkich które miałem, pokochałem sztywny widelec i CR-MO ramy :)

W odpowiedziach piszcie jeśli chcecie jak Wy zaczęliście przygodę z retro ;)

#3
są inne rzeczy za które nikt by tu mnie nie pochwalił ale już nie będę mówił :P
a tego spraya to potem żałowałem przy czyszczeniu straszni, pare godzin pucowania ramy na oryginał xD

Re: Siema

#4
fsowaf pisze:Zaleca się tutaj zaczynać to zaczynam :D
Moje uwielbienie dla rowerów retro spowodowała kradzież dwóch moich rowerków, Duala KTM'a i FR Steppenwolfa. Wtedy chciałem kupić coś taniego i maxymalnie nieatrakcyjnego dla złodziei, w moje ręcę wpadł GIANT TERRAGO na pełnej Grupie STX, omalowałem go sprayem na obrzydliwy niebieski kolor żeby na pewno nie chciał nikt go ukraść. Ale jak się później okazało był to rower na którym jeździło mi się najlepiej ze wszystkich które miałem, pokochałem sztywny widelec i CR-MO ramy :)

W odpowiedziach piszcie jeśli chcecie jak Wy zaczęliście przygodę z retro ;)

ŻE CO ??? ŻE JAK ??? onmalowałem sprayem ?????nie wpadłbym na taki pomysł .... chyba se Rockiego obmaluje .... i napisze esej jak zaczynałem przygode z retro ...........dobre , dobre ,,,w sam raz na początek dnia aby sie człowiek rozweselił że jednak są inni....
www.velotech.pl