Witam forumowiczów Retro MTB

#1
Witam.
Mam na imię Krzysiek. Jestem maniakalnym rowerzystą i lubię ... gromadzić rowery ;)
Bardzo miło wspominam rowerek Nishiki (biały w pajęczynę). Spędziłem na nim mnóstwo czasu i chciałbym w pewnym sensie wrócić do tych czasów.

Z retro rowerków posiadam nowe egzemplarze:
- Scott Impulse Solution na STX SE,
- szosa Faggin Palermo na Campa Mirage,

Posiadam również świetną ramkę Hawk Pro Team FC/CC którą zhańbiłem zmianą koloru (ale mi się podoba) :)

Mam nadzieję, że miło spędzę czas na forum :)

Pozdrawiam.

#5
Opona już przełożona, zgodnie z kierunkiem. Jedyne co musiałem wymienić to klocki, ponieważ poprzednie nie byłby w ogóle używane i stwardniały do tego stopnia że nie hamowały tylko tarły.

#11
Witamy! Widzę, że sprzątnąłeś mi tego Scott-a z allegro :-) Super jest!
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#15
witaj,
i oto dowód że skromny, zadbany i spójny rowerek na średniej klasy osprzęcie (co prawda rd stx to była moja pierwsza nowa świadomie zakupiona przerzutka) może podobać się nawet mnie chociaż wolę na bogato rowerki, hehe
ładny jest taki słodki...

#16
YvesMoi pisze:witaj,
i oto dowód że skromny, zadbany i spójny rowerek na średniej klasy osprzęcie (co prawda rd stx to była moja pierwsza nowa świadomie zakupiona przerzutka) może podobać się nawet mnie chociaż wolę na bogato rowerki, hehe
ładny jest taki słodki...
No zdjęcia malutkiego Yvesa w piżamce trzymającego w objęciach rd STX jest niezapomniane.
Lodzermensch

#17
Ja nie wiem co z Wami qźwa jest ..... jest temat witamy sie to sie witamy, a rowery prezentujemy w galeriach i to nie jedna fotka na odpierd.....l sie tylko troche inwencji i sprokurowania galeryji słusznie cieszącej oko, a tak to ani zjadł ani sie ..........zdefekował, coś jest, a jakby nie było ....
www.velotech.pl

#21
cardamon pisze:poluzuj nieco stringi Piotrze ...
i zmień sobie pampersa bo zaczyna cuchnąć :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900
cron