Witam fanów retro mtb

#1
Jestem Tomek, 26 lat, wielkopolska. Jako, że cenie sobie solidność, trwałość i niską wagę to zacząłem doceniać starsze rowerki.
Miałem pewne źródło rowerów z zachodu dzięki czemu przewinęło mi się już kilkadziesiąt ciekawych leciwych mtb. Ostatni rok miałem przyjemność jeździć na rocky mountain element race rocznik 1998 i GT lts-2 , ostatnio też trafił się carbonowy trek oclv 9800 niestety rama nie wytrzymała próby czasu a naprawa okazała się nieopłacalna. Aktualnie wszedłem w posiadanie hawka, polowałem od dawna na taka ramę jednak bezskutecznie aż kilka dni temu trafił się cały rower na allegro. Pewnie wielu go obserwowało, ten z pęknięciem przy zacisku sztycy, kolor pomarańczowy. Mam w planach przywrócić mu dawną świetność.
Mam nadzieję, że dzięki temu forum zdobędę wiele ciekawych informacji a w miarę możwliwości dodam też coś od siebie.
pozdrawiam.

#2
Witamy! Jest tutaj taki jeden co się lubuje w Hawk-ach ale niestety coś ostatnio nie jest aktywny :-( a szkoda bo trochę wie o rowerach.


Powodzenia i miłej zabawy na forum!
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#3
Wow, jeden z nielicznych nowych uzytowników, który tak ładnie sie przedstawił :-> WITAMY i czekamy na zdjęcia Twoich rowerów 8-)

taaa Skeevo, wielka szkoda wszyscy tesknimy... :roll:

#4
Masz na myśli właściciela żółtego hawka tangens? Skontaktowałem się z nim w pewnej sprawie i z niecierpliwością czekam na odp.
Dawno temu miałem dwa hawki amortyzowane. Hawk pro team, niestety z damperem RST i sporymi luzami dlatego szybko się go pozbyłem. Później był piękny hawk splatter, model mało popularny i ciężko coś o nim znaleźć. Piękny, polerowane aluminium. Z przodu był legendarny RST x-mo o2, obecnie już praktycznie nie do zdobycia. Niestety rama była dla mnie za duża, cały rower poszedł na allegro jednak tego RST nie mogę odżałować po dziś dzień. Teraz przyszedł czas na ht hawka a co z tego wyjdzie czas pokaże :)

#8
Hawk.....Fat Bone ....jedna z najlepszych ram jaka była , idealna na podjazdy , idealna na techniczne wymagające zwrotności trasy, dobrze skrojony.... to maszyna do wyscigów a nie do lansowania po bulwarach .
Jesli tego oczekujesz to składaj .
www.velotech.pl

#9
cardamon pisze:taaa Skeevo, wielka szkoda wszyscy tesknimy... :roll:
Od kiedy to masz uprawnienia w wypowiadaniu się za Wszystkich? Forum to nie partia polityczna :-)
Nie spinaj się, to że kogoś nie lubisz nie jest wyznacznikiem wiedzy jaką posiada ANDRIU. Ma chłop duże pojęcie o tym co mówi i nic tego nie zmieni.

Pozdo! :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#10
nooo z ta wiedza to nie przesadzaj ;-) co drugi post Focker prostowal jego "fachowosc" :roll:
Ostatnio zmieniony 2014-01-28, 13:13 przez marcin74, łącznie zmieniany 1 raz.
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#11
Nie ma co w to mieszać Fockera bo tutaj nabrudzimy a przecież to powitalnia. Przepraszam za off topa.8
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#12
Skeevo pisze:Przepraszam za off topa.8
ja tez :oops: ;-)

witam i czekam na Hawka
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#13
...
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#14
Skeevo pisze:Nie ma co w to mieszać Fockera bo tutaj nabrudzimy a przecież to powitalnia. Przepraszam za off topa.8
jak zwykle, no nie ma tematu coby po prostu nie p.......ć

Kirin , wrzuć jak wyglada rama przestrzelona , ale już w nowym temacie , jakie plany , pragnienia ........
www.velotech.pl