Cześć!

#1
Witam wszystkich! Od dzieciństwa rowery są moją pasją. Teraz wreszcie mam okazję i możliwości,żeby spełniać swoje dziecięce marzenia i składać i kupować rowery, które kiedyś mogłem tylko oglądać w gazetach. Mam nadzieję,że znajdę tutaj mnóstwo ciekawostek i będę mógł podzielić się doświadczeniem,a na giełdzie upoluję perełki, dzięki którym mój Cannondale z rocznika '97/'98 będzie taki, o jakim kiedyś marzyłem.

#3
Myślę ze za mało napisałem o tej ramie żeby ja oceniać jako młodzieżówka, jest to Cannon Cad3 tylko nie wiem dokładnie jaki to model z tego co wyszukałem to jest to F1000 w kolorze czerwonym z Headshokiem Ultra Fatty, plan jest taki żeby go ubrać w szaraka jeśli ktoś ma coś ciekawego do sprzedaży to proszę się ujawnić,z góry dzięki.

#10
Ramka ładna, choć wolałem Volvo niebieskie teamowe :lol: ...w sumie zawsze porażały mnioe koszty serwisowe amora ja sprzętu sie zdrowo używa.

Ja bym tu widział coś srebrno czarnego raczej, Sachsa ?? Plasme ?? przynajmniej oryginalniej niż znudzone xtr-y
www.velotech.pl

#11
Jedynym "kosztem serwisowym" jest smarowanie co jakiś czas bieżni dobrym smarem (5 minut), dbanie o szczelność gumy ochronnej i raz do roku rozebranie łożysk igiełkowych. Koszty tego to tylko dwie godziny poświęconego czasu w roku. Jeśli się o to dba, to amor działa latami bez zająknięcia.
Wiem - sam mam. Ale jak już się zaniedba szczelność gumy i okresowe smarowanie- to się robi nieciekawie.Tyle, że to nie są koszty serwisowe, tylko koszty naprawy po własnych zaniedbaniach. Jak dbasz, tak masz.

Rower fajny - zawsze te czerwone najbardziej mnie kręciły. Co do widelca - jesteś pewien, że to Fatty Ultra? Te modele pojawiły się dopiero w 2000r., a Twój rower to raczej model 1998. Wtedy Fatty występowały w wersjach D (niższy model ze sprężyną/elastomerem) i SL (wyższy model - powietrzny). Twój widelec jest pompowany od dołu?
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .
cron