szczęść Bożę

#1
trochę mi Was brakowało przez ostatnie parenaście miesięcy...

Witajcie znowu :)
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#2
co kur.......!!!!!!!!
urodziny masz !!!!!.....popiles !!!!! i ci sie przypomnialo ;-) :lol: :lol: :lol:

ps
wszystkiego najlepszego !!!!!
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#3
oj tam urodziny, oklaski, kondolencje :)

zorientowałem się, że zamiast zajrzeć na forum, pytam się forumowiczów co słychać...
takżem wrócił :)

PS: Dziękuję :D szkoda, że nie mniej....
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#6
Piotr, mylisz się ;)

jestem co raz bliżej nowego retro projektu... takiego na ścianę, do gabloty, czyli kompletnie bez sęsu...
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#7
chrzanek pisze:czyli kompletnie bez sęsu...
kompletnie :roll:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#10
Na razie szukam inspiracji, myśli przewodniej....
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#11
chrzanek pisze:Na razie szukam inspiracji, myśli przewodniej....
Obrazek
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#14
Marcin, Mao ma za mały NOS, dziękuję postoję :)

Pierwszy pomysł: Rower na ramie RM Blizzard '96 10th Anniversary, ale nie wiem czy nie zbyt łatwo...
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,
cron