Michur z Wro pozdrawia!

#1
Czolem...

No coz...Jako ze na rowerach smigam od jakies 30 lat. I zauwazylem ze coraz wiecej ludzi z ktorymi latam zaczynaja na mnie dziwnie patrzec...To jestescie ostatnia deska ratunku...hehe..

Szukam zrozumienia i akceptacji nie do konca moze zrozumialej pasji...Bo niby jak ludzie maja rozumiec ludzi ktorzy zamiast zakladac 10 to zakladaja zardzewiale 7 ...

Pozdrawiam! I juz lece zaprezentowac jedna z moich zabaweczek!

Do zob.

Re: Michur z Wro pozdrawia!

#3
michur pisze:Szukam zrozumienia i akceptacji nie do konca moze zrozumialej pasji...Bo niby jak ludzie maja rozumiec ludzi ktorzy zamiast zakladac 10 to zakladaja zardzewiale 7 ...

Do zob.
Spoko, ja też tak mam, w najnowszeym swoim rowerku -przełajówka z determinacją zastosowałem 7 z tyłu , a na sztycy od tyłu wystarczy dopisać " Kiss My Ass ..... " ,.

Polska to jedyny mi znany kraj , gdzie ludzie sie wszystkiemu dziwią ........ nawet jak patrzą w lustro...
www.velotech.pl

#5
a ja myslałem że jakiś normalny retromaniak sie zarejestrował, a to po prostu Michur.......tylko coś mi nie pasuje z poziomem postu, stosujesz jakis transalor ??czy Anka pisze ... :lol: :mrgreen:

Dobrze mnie w skarpetach swędziało od rana .... wiedziałem że coś będzie dzisiaj .....
www.velotech.pl

#7
Sam GaryF stwierdził kiedyś że 3x7 to w zupełności wystarczający zakres do uprawiania MTB
Nie brał pewnie pod uwagę aspektu wyścigowego (szybkość zmian tyłu vs przodu) i pod tym kątem za uzasadnione można uznać rozszerzanie tyłu względem redukcji przodu
Mnie jednak napęd mtb bez przedniej zmieniarki jakoś nie przekonuje "ideologicznie" ;-)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA
cron