Cześć

#1
Cześć
Mam na imię Michał. Jestem z Bydgoszczy. MTB-kami jeździłem przez lata, ale teraz porzuciłem je na rzecz ostrego, które stanie się może singlem/torpedą. Jeżdżę obecnie... rowerem poziomym. Interesują mnie różnego rodzaju rowery "retro".
Zarejestrowałem się, bo chciałem dowiedzieć się ile wart jest rower "Kuwahara Lynx" z 1991 r. którego aktualnie posiadam.

#3
Żółw pisze:Siema Michu! Po tych zdjęciach co wysyłałeś wyceniam go na 350-400zł z racji kiepskiego lakieru.
słaba wycena
więcej

napisz w jakim jest stanie. Czy sztyca nie jest zapieczona? To się często zdarza w kuwah.

W przeciągu ostatniego roku lub dwoch Lynx pojawił się raz na allegro, w wersji damskiej właśnie z zapieczoną sztycą i w takim stanie zszedł za 350zł (nie ja go kupiłem)

Jeśli myślisz o sprzedaży to jest teraz słaby okres bo ja bym nie licytował. A w normalnie licytuję Kuwy i możliwe, że dzięki mojemu zainteresowaniu tą marką ceny trochę wzrosły na allegro :-P
Ostatnio zmieniony 2012-12-31, 00:07 przez jacob, łącznie zmieniany 2 razy.

#7
Sztyca jest niezapieczona. Lakier jest hmm oryginalny ;). Sam w sobie jest ok, zauważyłem jedno zadrapanie. Siodełko ma zadrapanie z prawej strony.

350 zł też myślę, że to słaba cena. Liczę na wiecej.

Obrazek


Linka przerzutki na zdjęciu wyczepiona, ale już włożona na miejsce.

#8
Michu, a tak zapytam prosto z mostu - wpadłeś tu tylko po to żeby pohandlować? :oops:
Jak nie wiesz ile rower jest wart (tzn nie wiesz ile go cenić) to wszelakie wyceny i tak niewiele dadzą - wart bowiem będzie tyle ile ktoś będzie chciał za niego dać Wystaw go od złotówki na portalu aukcyjnym i się przekonasz (tylko może zaboleć jeśli np nawet tych 350zł licytacja nie osiągnie)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#10
Miłej lektury zatem życzę - szczerze
I nie dziw się mojemu pytaniu - było już kilku takich, którzy niemożność napisania postu handlowego w odpowiednim dziale próbowali obejść kombinatorstwem
I odpowiedź w kwestii ceny także traktuj poważnie - przeglądając portale aukcyjne widać że te same rzeczy potrafią - w zależności od chwilowego popytu - sprzedawać się w diametralnie różnych pieniądzach
Ta Kuwa jest na Exage czy czymś lepsiejszym?
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA