Witam :)

#1
Witam wszystkich retro-maniaków. Jako że właśnie kupiłem Speca Stumpjumper-a z '98 w idealnym stanie, chętnie podszkolę się trochę jeżeli chodzi o retro części :)
Rower jest moją pasją od momentu kiedy zdjeli mi boczne kółka ;), na co dzień trenuję kolarstwo górskie w Warszawskim Klubie Kolarskim i ścigam się w maratonach i XC.
Oto mój Stump:
Załączniki
_s0.zmniejszacz.pl_P1030058_zmniejszacz-pl_803488.jpg
Mój Stumpjumper :)

#3
jak to nie... a zdjęcie żony/narzeczonej/dziewczyny/kochanki...chłopaki nie wchodzą w grę :mrgreen: na razie ;-)
WITAMY 8-)
Era retrobikera kończy się na cantileverach...
Dziewczyny wolą sztywnego :)

#7
Dzięki za miłe słowa :), rowerek jeszcze będzie dopracowany - wejdą żółte Magurki HS33 RaceLine, jakaś fajna sztyca + siodło i może miśki Wildgripper z beżowymi bokami które były z rowerem - na razie są Tiogi Red Phoenix.
Jak już będzie gotowy to na pewno przedstawię go z pełnym opisem.

#8
Ha! No i kolejny się w to wkręcił :)
Nie ma to, tamto, robisz wątek i wrzucasz foty od początku projektu. Aaa i koniecznie opowiedz jak to go na spontanie zakupiłeś, bo w sumie takie rowerki to tylko tak się nabywa.

#9
W skrócie --> było tak, kolega nergamel zastanawiał się czy go brać dla siebie, ale okazal sie za maly - 17", więc jakos tak wyszlo ze to ja go kupilem za pieniądze nergamela ;)
Wrzucę foty z opisem jak będzie świecący i pachnący.