Witam i o zdrowie pytam!!

#1
Witam szanownych kolegów bikerów.... znalazłem Wasze forum szukając części do mojego Marina Bear Valley SE rocznik 91.
Mieszkam w okolicy Łodzi, w małej wsi pomiędzy Pabianicami a Zduńską Wolą w Dolinie Żeki Grabii.
Jeżdze na rowerze ponad pół swojego życia zaczynając od kościółkowego Gino Bartalli :D, później przedsiadłszy sie na Scota rockwooda to był rocznik jakie 96, testowałem też przez parę lat pancerne aluminium od mielca, a skończyłem na Marinie, z czego jestem wielce zadowolony :D , ugina się podemną RST MozoPro '97, w którego wpakowałem sprężyny od Simsona i powiem że o dziwo działa nieźle i nie ma luzów a teflonik na goleniach jak nowy :D.

Szukam usilnie starych dobrych częsci, bo nowinki techniczne to teraz hyba z puszki po piwie są robione bo to sie łamie i urywa, ja nie wiem że kiedyś można było zrobić coś dobrze i solidnie..... a teraz?? ehhh... te czsy już hyba nie wrócą.....

Pozdrwiam
Marin BearValley SE '91
Gary Fisher SUgar4+ '02

#2
moje okolice :-D
witam i pozdrawiam
pabelou pisze:pomiędzy Pabianicami a Zduńską Wolą w Dolinie Żeki Grabii.
a dokladniej ?
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#4
Witaj!
Przyznam, ze tym mnie zaintrygowałeś:
pabelou pisze:testowałem też przez parę lat pancerne aluminium od mielca
rozwiniesz? generalnie mielce uchodziły za dość miękkie ramy alu, co rusz dochodziły słuchy od użytkowników że albo pękła, albo się pogięła...


no i oczywiście z niecierpliwością czekam na foty Marina (najlepiej w nowym wątku coby nie zaginęły ;-))
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#5
opis wskazuje na Kolumne :?: :?:
mialem tam znajomego ktory" posiadal" MIELCA ale to bylo dawno dawno temu
..........To Ty "TYCU" :?: :?:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#6
Na mielcu zjeździłem spro dobrych kkm, i to dość mocnej jazdy, wcześniej jeżdzona była przez zawodnika z Nowego Sącza i bez uszczerbku na zdrowiu jest obecnie szykowana do malunku dla synka.
Stad takie mojee zdanie o mielcu, jeżdził z dobrych górek latał też dość wysoko, upadal spadał, przewracał sie nic ....... rocznik ramy 96
Marin BearValley SE '91
Gary Fisher SUgar4+ '02

#7
marcin74 pisze:opis wskazuje na Kolumne :?: :?:

hehehe nie kolego z drugiej strony...kiedyś w łasku a teraz w zielęcicach ....
Marin BearValley SE '91
Gary Fisher SUgar4+ '02

#8
pabelou pisze:Na mielcu zjeździłem spro dobrych kkm, i to dość mocnej jazdy, wcześniej jeżdzona była przez zawodnika z Nowego Sącza i bez uszczerbku na zdrowiu jest obecnie szykowana do malunku dla synka.
Stad takie mojee zdanie o mielcu, jeżdził z dobrych górek latał też dość wysoko, upadal spadał, przewracał sie nic ....... rocznik ramy 96
a to ramka taka standardowa ze sklepu, czy jakaś na zamówienie?
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#9
hhhh czy to sklepowe czy zamawiane... nie wiem.. odkupiłem ją os śfagra z Sącza... mówił że rower składał w jakimś warsztacie pod Nowym Sączem.. ale czy rama skepowa to nie wiem, wygląda normalnie ;) .. jak będę w domu zrobie jakieś foto. malowana tez gdzieś była hyba domowym sposobem na czarny mat.
Marin BearValley SE '91
Gary Fisher SUgar4+ '02
cron