#3
To i ja się przywitam i także przyznam do słabości do Killera. Za jakiś czas na pewno coś dla siebie wyszukam. Tymczasem dawaj foty!
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

Odpowiedż do miłośników cannondale!!

#6
COŚ więcej o mnie... No to dobrze. Mieszkam w województwie zachodniopomorskim. koło miejscowości Łobez.
Kiedyś nawet ścigałem się. Zaczynałem edycję Famili Cup. Pamietacie? Kiedyś to było coś. Nie było maratonów.
Miałem już trochę rowerów, ale najfajniejsze według mnie to cannondale. Teraz udało mi się nabyć killera w stanie idealnym z 1997 roku. Rama jest super, zresztą wiecie. Ale najważniejszy jest aby dostać ramę w rozmiarze 19 cali. Mi się taką udało. U mnie nie ma gór, tak więc sztywniak to jest to. No i ten super widelec pepperoni.:-) ;-) . A waga roweru też mnie kręci. Mam bazę i bedę chciał zrobić z niego rower który by osiagnął poniżej 9 kg. Uda się ale wymaga to trochę inwestycji.
Pozdrawiam wszystkich , którzy czuja ,że stare rowery mają duszę i to coś..Szacun dla waścicieli scottów racingów, oczywiście stalowych. A kto ma scott pro racing? szukam takiego. Pozdrawiam właścicieli rowerów KLEIN, stare KONY, GT zaskar i xizang, LITESPEED, BREEZER. To jest to. Sznujcie je, bo one na wartości już nie stracą!!!!!

#8
cedek pisze:Zdjęcia nie wchodzą :-( . Proszą o kontakt z administratorem.
Wrzuć na jakiś zewnętrzny serwer i podaj link , jakaś Picassa np.Te wewnętrzne mają ograniczenia wielkości, może dlatego.
Lodzermensch
cron