Witam wszystkich retromtb maniaków

#1
Witam,

W sumie to nie ma się czym chwalić ponieważ ani jakiegoś cudownego roweru nie posiadam, albo jeszcze nie wiem jaka jest jego prawdziwa wartość :-P
Niemniej jednak rozglądam się za rowerem, a że ogólnie dużo bardziej lubię rzeczy z lat 90' tak więc po głowie chodzi mi MTB z tego okresu
Auto z 87 to może i uda się nabyć rower z tych wspaniałych lat, no może odrobinę młodszy
Puki co wertuje portale aukcyjne oraz nabijam kilometry zwiedzając okoliczne giełdy :-)


Oby udało się coś w najbliższym czasie znaleźć bo szkoda marnować tak fajną pogodę

Pozdrawiam
rrww

#2
uważaj na handlarzy internetowych i sprawdzaj towar .
Poza tym nikt tu codownego roweru nie ma :lol: same biedne oldskulowe stare graty , które pieszczą i głaskają, nawet niektórzy gadają do nich w czasie jazdy :-P

Jka coś znajdziesz to wrzuć , ktoś zawsze doradzi co i jak.
www.velotech.pl

#3
Piotr pisze:uważaj na handlarzy internetowych i sprawdzaj towar .
Staram się jak mogę - od przeglądania rowerów na aukcjach już mnie mdli ale walczę dalej
Dziś na giełdzie z pośród kilkuset rowerów 3 zwróciły moją uwagę - niestety dwa miała nie taki rozmiar ramy a szkoda bo łądne Cro-mo ,a jeden jakoś mnie nie przekonał
Piotr pisze:Poza tym nikt tu codownego roweru nie ma :lol: same biedne oldskulowe stare graty , które pieszczą i głaskają, nawet niektórzy gadają do nich w czasie jazdy :-P
Też tak chce ... :mrgreen:
Piotr pisze:Jka coś znajdziesz to wrzuć , ktoś zawsze doradzi co i jak.
Dzięki, przewertowałem temat o aukcjach szkoda, że część niestety aukcji już zakończona :mrgreen:

#4
to fakt, temat o aukcjach dezaktualizuje się dość często...
no i tak jak Piotr pisał - opis i foty to połowa sukcesu - oba można tak zrobić żeby wywrzeć pożądany efekt Jeśli masz zatem możliwość oglądnąć to co kupujesz to jest to plus, w przeciwnym wypadku ryzyko zawsze jest (ot, choćby ostatni zakup Piotra - niestety..)

cóż, szukaj, wertuj, pytaj - postaramy się pomóc w razie czego

witaj na forum :-)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA
cron