Dann.G mówi wszystkim "cześć"

#1
Witam szanowne gremium tego forum!

Jestem Daniel, dołączam do was, gdyż niedawno kupiłem ciekawy rower mtb z przełomu lat 80/90..
Planuję powoli go odrestaurować, jednocześnie publikując tu swoje wątki z pytaniami i zdjęciami.
Więcej info niedługo...
Trochę o sobie: do tej pory na mtb jeździłem jako dzieciak, często nie doceniając tego, co miałem w garażu.
Parę lat temu przyszła fascynacja szosą i ostrym kołem, która z resztą trwa do dziś.
Postanowiłem jednak otworzyć się znowu na jazdę po bezdrożach, ale w stylu retro :mrgreen:

Do sczytania wkrótce ;-)

Pozdro

#6
Dzięki za przywitanie.

Cześć Piotrex :mrgreen:

corrado1111 - zdjęcia wstawię, jak tylko korbę zmienię, bo obecna jest kaszaniasta.
Ogólnie dużo części nie od parady, ale powoli się wszystko poskłada.

Piotr - Cześć SPIKE :-D (Znamy się z szosa.org, nawet jedno koło kiedyś zamawiałem..)
Przełaj też w planach, ale na zimę wpadł "przypadkowo" mtb 8-) Teraz narzeczona musi trochę
ochłonąć po kolejnym rowerze w rodzinie :lol:

Pozdro

#7
......ostatnio do mnie koleś z Krakowa dzwoni i mówi tak To ja ......składałeś mi koło .... ja sie pytam , a komu , znamy sie ?.......a on, a komu Ty nie składałeś sie lepeij zapytaj .... :lol: heheh , jak działa to sie ciesze bardzo .

No ja z przełajką zawsze żartuje aby każdy składał , skręcaj górala retro będzie weselej :mrgreen: wrzuć gdzieś tego złoma aby było co krytykować ...
www.velotech.pl

#8
Wrzucę mały podgląd, a co tam.. 8-)

Obrazek


Trafił się Scott Pro Only :mrgreen:

Zdjęcie z telefonu, przy dzisiejszej krótkiej przejażdżce. Jeździ się całkiem przyjemnie, ale napęd jeszcze
nie jest wyregulowany i lubi zaskakiwać zmianą przełożenia. Korba jak pisałem - do wywalenia, ale chcę
ją jeszcze zmęczyć przez zimę, choć wygląda poczwarnie (dlatego zdjęcie z "drugiej" strony roweru).

Wszystko raczej wymaga przeglądu, bo jeszcze nie miałem kiedy się tym zająć ani kasy, żeby komuś
zlecić takie coś. Część rzeczy zrobię sam, ale niektórych nie dam rady. Jest koncepcja, żeby rower
złożyć kompletnie na DX'ie, ale finalnie jeszcze zadecyduję po zimie, co z tym fantem zrobić.

Pozdro
cron