Przedstawiam Się, RB

#1
Witam serdecznie szacowne grono obecnych i przyszłych forumowiczów RETRO MTB. Mam na imię Robert, jestesm z Gdańska i ROWERY są moją pasją, tutaj nie będę oryginalny. Przystąpiłem do tego forum, aby dać coś od siebie i skorzystać z rad bardziej doświadczonych retro maniaków, ponieważ tą tematyką interesuje się od niedawna, to znaczy od lat 4, choć staż rowerowy mam bogatszy. Z rowerami jestem ściśle związany od początku istnienia kolarstwa górskiego w Polsce a dokładniej od roku 1993 i startu W Pierwszych Mistrzostwach Polski MTB Krynica Zdrój. Wtedy startowałem na SCOTT PAN AMERICAN Super na XT....Rowerów do tej pory, przejeździłem 50 i więcej, muszę dokładnie policzyć. Obecnie jestem szczęśliwym posiadaczem paru klasyków szoswych i górskich, które w dziwny sposób ulegają rozmnażaniu ;-)

#2
Witamy! A jednak postanowiłeś się zarejestrować :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#3
Skoro taka jest Twoja historia to pewnie wszyscy tu o Tobie słyszeli. Z wyjątkiem kilku takich jak ja (bo chyba nie tylko ja?)
Mi natomiast w pierwszej chwili rzuciło się na myśl skojarzenie ze Stefanem B. i analizą funkcjonalną.

Witaj.

#4
jacob pisze:w pierwszej chwili rzuciło się na myśl skojarzenie ze Stefanem B. i analizą funkcjonalną.
:-? :-? :-? :-? :-? :-? :-?

ja tez witam ;-)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#5
marcin74 pisze:
jacob pisze:w pierwszej chwili rzuciło się na myśl skojarzenie ze Stefanem B. i analizą funkcjonalną.
:-? :-? :-? :-? :-? :-? :-?

ja tez witam ;-)
drugie skojarzenie to profesor Weigl i kamiciele wszy :-P

Wiesz, ja do klimatu retro dotarłem z zupełnie innej strony. Od strony turystyki - uprawianej samemu, bez elementu rywalizacji (to był pierwszy impuls). Drugi i już bezpośrednio zmierzający do RETRO to styl, estetyka, niezawodność, "porządność" starej produkcji. Wyczyn to z pewnością nie jest moje drugie imię :-P

#6
czołem!
miło, że w końcu się ujawniłeś bo z pewnością sporo mozesz wnieść i dla niewtajemniczonych Robert mimo zawodowego przywiązania do MTB propaguje też retro stylówę na maratonach :) oraz w artykułach przenoszących czytelnikow do przeszłości
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

#11
Tak, WHELLER to była okazja :D. Sprzęt został rozłożony. Na zapieczonym suporcie połamałem klucz z dożywotnią gwarancją. Teraz wheller ma nowe bebechy m.in. XTR M900, korbę CODA 701 M, i parę fajnych gratów....muszę tylko dokupić kasetę 8 speed...