Dzień dobry wszystkim!

#1
Cześć, na imię mam Łukasz i od choruje na rowery. Hobbystycznie pomagam okolicznym potrzebującym w serwisowaniu, a sam składam jakieś dziwolągi, z których to później najczęściej podkradam części do następnych tworów, dekompletujac je. Z jakiegoś bardziej dla mnie znaczadego dobytku, mam GT Karakoram z 97 na Indy XC, GT Zaskar 98 na sztywnym GT widelcu, Muddy Fox Monarch Sport również na sztywno, z bardziej nowych Duncom Amstaff 2004 robiony jeszcze w PL z Drop Offem z 2002, DC Amstaff 2005 z Manitou Sherman qr20, Diamondback Dbr Team Issue i troche części do zabawy. Dodatkowo zupełnie najnowszy rower "rehabilitacyjny" Kellys Swag. Pozdrawiam Towarzystwo
Załączniki
20220503_185332.jpg
GT
20220503_185332.jpg (4.83MiB)Przejrzano 3433 razy

Re: Dzień dobry wszystkim!

#4
No to prawda, że to są to ulepy. Rowery co chwilę zamieniają się częściami, zdjęcia są stanu obecnego. Chciałem się zalogować na forum w lepszym "konfiguracyjnym" momencie, ale doszedłem do wniosku że najlepszy moment może się nie zdarzyć, wrzuciłem więc to co akurat jeździ. Może kiesys złapie jakąś inspiracje, czy sugestie ciekawego pomieszania części :-)
cron