Re: Witam wszystkich!

#3
zdjęcia wrzucę koło weekendu, bo teraz dużo siedzę w pracy, a wieczorami wykorzystuje pogodę i staram się robić koło 30-40km przed spaniem. Nie mam kiedy nawet sprzętu wymyć do zdjęć. Generalnie zarejestrowałem się na forum, bo szukam speców, którzy pomogą mi reanimować amortyzator RS Dart 3, który leje i nie ma już możliwości nawet jego blokady "na sztywno" - no chyba, że mi ktoś wybije z głowy ten pomysł i będę musiał rozejrzeć się za "nowym" amortyzatorem.

Re: Witam wszystkich!

#6
A widzisz... ja myślałem, że klasycznego Speca masz, jak na standardy tego forum twój rower jest nowoczesny. Natomiast jeśli chodzi o amor, to w tych dartach to chyba faktycznie coś było nie tak z tłumikami, bo jest ich w sprzedaży sporo w różnych cenach (ten jest drogi) Zobacz ofertę: ROCK SHOX DART 2/3 tłumik kompresji https://allegro.pl/oferta/rock-shox-dar ... 8863899062
Części na sprzedaż:
https://m.olx.pl/oferty/uzytkownik/1eZ3x/

Re: Witam wszystkich!

#7
Przeglądałem już tą aukcję tylko mój amor ma blokadę na amorze a nie z manetki. Z tymi amorami chyba faktycznie coś było, bo jakoś niecały miesiąc po kupnie rowery oddałem go na gwarancję z powodu plamy oleju na nowej wykładzinie ;). Był to jakoś koniec sezonu, rower odebrałem po naprawie amora, po czym schowałem do piwnicy i przed kolejnym sezonem w piwnicy znowu znalazłem plamę po oleju, ale już to olałem.
Wg ciebie ile można dać za taki tłumik żeby nie przepłacić? Niestety obecnie nie ma nic innego na allegro ani na olx.

Re: Witam wszystkich!

#9
A co by warto kupić?? Wszystkie amory które przeglądałem są cięższe od mojego, dopiero SID jest lżejszy, ale jego cena w okolicach 1000zł za używkę to jest chyba nieporozumienie? Mój brat był kiedyś zapalonym rowerzystą i jak kiedyś się zastanawiał nad zmianą amortyzatora to myślał o SID'dzie ale koło 2008r. kosztował chyba koło 2000 zł nowy. Myślę że za ponad dziesięcioletni amor 1000zl to chyba lekka przesada?

Mam jeszcze jedno pytanie czy cena tych uszczelnień jest ok,?
https://www.bikestacja.pl/zestaw-uszcze ... boEALw_wcB
Może jednak warto dołożyć do tego co mam ok 200zl?
No chyba że ktoś tu na forum ma coś wartego uwagi i chciałby to sprzedać za rozsądne pieniądze, jeśli tak to proszę o takie info ludzi co czytają ten post.