#31
O jakie śmieszki :mrgreen:

Długi Dżonie (dziwnie się czuję pisząc Twój nick :oops: oczyszczę z rdzy , punktowo zabezpieczę i będę woził się bulwarami . Chyba , że koledzy z forum będą mocno denerwować to do piaskowania pójdzie :mrgreen: :mrgreen: :lol:
Obrazek

nie

#34
aldek pisze:kiedyś bardzo szukałem 18 calowego karakorama z tego rocznika w piekielnym malowaniu inferno. Przeszło mi, ale jak popatrzyłem, to znowu wraca. Dobrze, że w secie jest most.
Wypiaskować to se możesz każdego outposta, tego szkoda. Malowania z tamtych lat były unikalne.
Ortodoksem nie jestem :lol: , ale piaskowanie takiego malowania to zbrodnia .
1991 rok to był piękny rok w kolarstwie górskim :oops: Malowanie GTków z tamtego roku po prostu coś pięknego.

#35
sztopi17 pisze:O jakie śmieszki :mrgreen:

Długi Dżonie (dziwnie się czuję pisząc Twój nick :oops: oczyszczę z rdzy , punktowo zabezpieczę i będę woził się bulwarami . Chyba , że koledzy z forum będą mocno denerwować to do piaskowania pójdzie :mrgreen: :mrgreen: :lol: Obrazek
Hehe! Nick jest wyjątkowy :mrgreen: A co do piaskowania to też uważam że akurat tego malowania nie wolno usunąć.

Re: Historia marki GT

#39
Potrzebna pomoc dzisiaj, jest taki model GT Pyrate? pirate ? albo coś podobnego, jest koloru szarego popielatego, amortyzator RS QUADRA 10 chyba, szary kolor, rama alu, osprzęt Exage.
Nie mogę znaleźć go w katalogach, mogę taki kupić ale nie wiem co to szału nie ma jest w totalnym rozpadzie, wszystko co nie metalowe i alu rozpływa się .
www.velotech.pl

Re: Historia marki GT

#44
A ja tam mam papierowy katalog GT z 1996 roku ;p
Pro modele LTS i Zaskar w polerze na dwóch stronach rozkładanych, na m950 MIODZIOOO! Piękne rowery.
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: Historia marki GT

#45
Jeszcze do historii marki dodam ze w niemcowni byla taka firma kiedys jak Rabeneick (teraz robia mieszczuchy w usa chyba). Byla to firma, ktora poprzez kilka innych spolek wprowadzila do sprzedazy GT wlasnie, w niemcowni. Doszukalem sie tego jak wertowalem net w poszukiwaniu info na temat mojego rabeneicka, ktorego rama jest identyczna z GT tequesta 1989. Nie ma tylko wygrawerowanego GT na rurce. Ale, byly rabeneicki z wygrawerowanym logo marki tak jak w GT.