Justin Components Tm.

#1
Przeszukałem już sporo tematów zagranicznych i krajowych ;-) lecz bez efektu a piasta jest u nas już jakiś czas - Justin Components - piasta przednia, 32 otwory, waga 144 gr. Może warto by opisać.

Obrazek

Obrazek
klein attitude race 95', stevens 7.1.2.comp, stevens 4.1.2.sport, novara XT 92' cr-mo, kona kula 94', cannondale super v 700, specialized stumpjumper fs 94...gt ricochet, schwinn traveller..

#2
Nie, szkoda czasu, sprzedaj ta tajwańską tandetę :-) Mnie oczywiście :-)
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#4
@Skolioza - a co miało by się wiązać z kolorem? pytam serio.
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#6
Kolorek jest czymś pomiędzy różowym a filetowym - właściwie kilka części anodowanych na fioletowo całkiem fajnie pasuje kolorystycznie :), co do konstrukcji.. postaram się jutro zdjąć boczne części i zrobię zdjęcia. Jakoś do hope mi to nie podchodzi choć kto wie jakie korzenie tej ciekawostki :mrgreen:
klein attitude race 95', stevens 7.1.2.comp, stevens 4.1.2.sport, novara XT 92' cr-mo, kona kula 94', cannondale super v 700, specialized stumpjumper fs 94...gt ricochet, schwinn traveller..