#2
o firmie to niewiele... rowerki się pojawiają tu i ówdzie, ale przyznam że nie interesowałem się co to za marka
Tak na pierwszy rzut oka to amorek wygląda po koronie na stare RST (400 / 460), choć po tej fotce głowy nie dam
Osprzęt obstawiałbym na 94 (dobrze widzę telewizorki w klamkomanetkach i to że korba jest już na micro?), co byłoby spójne z amorem jeśli typ jest prawidłowy Chociaż przednia piasta nie grałaby z tą koncepcją... 94 miał już parralaxy co najmniej od STXa w górę
Tyle na szybko :-)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

Re: MT RACING

#5
rozumiem że to dla dziewczyny będzie ;-)[/quote]

Kupiłem go w zasadzie dla osprzętu, posiadam scott-a windriver 95r. którego chcę przywrócić do konfiguracjii fabrycznej , brakowało mi korb, przerzutek, manetek. Resztę pewnie sprzedam na allegro.

Re: MT RACING

#6
tomasz333 pisze: Kupiłem go w zasadzie dla osprzętu, posiadam scott-a windriver 95r. którego chcę przywrócić do konfiguracjii fabrycznej , brakowało mi korb, przerzutek, manetek. Resztę pewnie sprzedam na allegro.
Windriver 95 - sad story :-( model powraca po rocznej przerwie "zdegradowany" z nieistniejącego juz DXa na 24 biegowe Deore LX (rok później Windriver kończy karierę, jednak obwieszony po części przynajmniej XTkiem)
BTW - w tym MT Racing masz napęd 24s czy 21s?
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#7
skolioza pisze:BTW - w tym MT Racing masz napęd 24s czy 21s?
Tam siedzi napęd lx microdrive 24s, przynajmiej tak twierdzi sprzedający, bo rowerek jeszcze do nie dotarł.
cron