Syntace

#1
Jakis czas temu dzieki linkowi z kategorii "Obserwowane aukcje" udalo mi sie kupic nowe rogi Syntace B-2
Obrazek

Rogom niestety brakowalo zaslepek i specjalnych gumek, bez ktorych nie bardzo nadawaly sie do uzytku i pewnie dlatego nikt ich nie chcial, nawet za 30zl.Rogi przyszly, ladnie, pieknie, ale co dalej z nimi? Napisalem do Syntace, ze kupilem takie nowe rogi i czego do nich brakuje, zapytalem, czy przypadkiem nie maja na skladzie zapasowego zestawu tych zaslepek i gumek, bo chetnie bym kupil. Na drugi dzien dostalem w skrocie taka odpowiedz: "Gratulujemy zakupu rogow, ten model jest bardzo rzadki.Wszystkie gumowe elementy mamy na skladzie, podaj adres do wysylki" Wyslalem i znow zapytalem o koszty, ale nie dostalem odpowiedzi.Za to za dwa dni przychodzi duza koperta z Niemiec, a w niej to:
Obrazek

Obrazek

Panowie z Syntace zrobili mi piekny prezent i nie chcieli za to nic.Moglem tylko ladnie podziekowac. :-)
Wiecej zdjec: http://imageshack.us/g/812/pb010662.jpg/

#5
to mi przypomina jak chciałem dostać taśmę do regulacji obwodu kasku Rudego i pisałem do dystrybutora, najpierw kazali sobie przysłać zdjęcie a potem mnie olali - jak napisałem po 2 miesiącach przypomnienie to też mnie olali.

sorki za offtopic

#6
jacob pisze:Teraz to zestaw jest na prawdę genialny! Czekam aż pojawi się w jakimś Twoim projekcie!
Dzieki, tez widze te rogi w nowym projekcie, ich kolor przypomina granat z pierwszego XTR... Dalej nawet nie wiem na jaka rame to zawiesic ale w ogole sie tym nie przejmuje, bo to nie bedzie realne w najblizszej przyszlosci :lol: Jednego jestem pewien - wyprobuje rogi na wiosne, potem zdecyduje co z nimi.