Kraków.. odbiór roweru

#1
Witam Panowie..
cholera fajny rower namierzyłem w okolicach Krakowa - Bochnia, tylko kolo nie chce się dać namówić na wysyłkę :/ nie po drodze mi ostatnio tamtędy.
Tak się zastanawiam czy może któryś z was by go przyjął, bo mowił że do Kr może dowieźć. Hajs bym przelał a przy okazji odbiorę potem..
No chyba, że komuś by się chciało zapakować i pocztą najlepiej wysłać, to byłbym zajebiście wdzięczny :)

ktoś coś?
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: Kraków.. odbiór roweru

#3
Dzięki za propozycję, chyba gościa namówiłem, wyślę mu karton po Treku jakiś mam, przekupiłem samogonem, wrzucę do środka, żeby mu się lepiej pakowało ;) Tylko żeby się nie ujebał przy tym :)
Jakby coś nie poszło tak to będę zawracał gitarę.
Tak w ogóle to fajny Votec, zdaje się że F7, do tego amor w secie też Voteca, hamulce nowe XT traile, zdaje się że xtr z tyłu i korba White'a, więc warto pozawracać..
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: Kraków.. odbiór roweru

#5
No ten. Wygląda na bardzo ciekawy kąsek. Doman jak to jest, że ja nie mam podglądu, bo gość ściągnął go z olx, a tu jest jak byk... :/
Dodał znowu??
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: Kraków.. odbiór roweru

#8
Doman, musze kiedyś zalecieć na bajer.. latam często dosyć przez Oleśnicę. Zwykle się spieszę, ale też zwykle autem "roboczym", a Ty wykazałeś zainteresowanie tymi grzmotami moimi spod znaku gwiazdy :)
ps: dziś kolega z Wro zaprezentował mi swoje cacko :)
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.
Załączniki
20210423_153108.jpg