#2
Ja :)
polecil mi kiedys nasz nadworny malarz Himayer :) uzywam praktycznie przed kazda jazda
smaruje wycieram szmatka i heja .....aaaaaa jeszcze jedna wazna rzecz :idea: bardzo ladnie pachnie
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#4
Bart pisze:Gdzieś czytałem, że lepiej nie psikać bezpośrednio na lagi tylko na szmatkę i dopiero nanieść.
wiaze sie to z ryzykiem zasyfienia tarczy hamulcowej ;)...robie to bardzo ostroznie
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#5
Ja tego używam do czyszczenia broni. Do tego nadaje się świetnie.
Obrazek


Do amorów nie używam, bo nie za bardzo rozumiem jak ma to wpływać na pracę widła - uszczelki z założenia są szczelne więc i tak nie przepuszczą tego do wnętrza amora. Zbiera to tylko syf. Jedyne co miałoby sens, to podaważenie wargi uszczelki i aplikacja do jej wnętrza - ale po kilku takich aplikacjach uszczelka może to kiepsko znieść. Generalnie jestem na nie.
Kiedyś smarowałem tym wargi uszczelek (wewnątrz) przed montażem żeby było wewnątrz lepsze smarowanie - ale od jakiegoś czasu zamiast tego używam specjalnego smaru do oringów. Wg mnie smar lepiej zdaje egzamin niż taka woda.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#6
Myślę że to dobry sposób na konserwację goleni w okresie zimowym,albo po jeździe w błocie jak się rower umyje
Sam stosuję ten środek od lat w swoich rowerach i sprawdza się :->

#7
generalnie, jak każdy wodnisty preparat bardziej służy toto do CZYSZCZENIA, a nie smarowania.
Czyli - psikasz, idziesz na fajkę (w tym czasie penetruje), wracasz, wsiadasz, i po kilkuset metrach jazdy masz syf z uszczelek elegancko wywalony na wierzch. Przecierasz szmatą ze starych gaci i zapominasz o sprawie.
Ja tak to widzę, i tak tego używałem, miałem toto kiedyś z odzysku - czyli z niby pustego aerozola, który jak przedziurawisz gwoździem, to się zwykle okazuje, że tam jeszcze z 50 na dnie pływa :-D
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

#8
Używam od lat i świetnie zdaje egzamin. Psikam, powgniatam amora, syf wyłazi, wycieram i powtarzam. Na pewno coś to też dodatkowo zwilża wargi. Jak dla mnie bardzo dobra rzecz.
PŁACĘ ZŁOTEM ;-) Tioga Psycho K Skin Wall; Kierownica alu Zoom 130 lub 150 złotawa, Mostek ahead czarny i srebrny ControlTech mocowanie kiery na jedną śrubę, 1i 1/8 cala ,120-135mm