#3
SoloTM pisze:Może Piotr ma też retro taryfy ? ;-)
...
Pamiętam, że na początku mojej "przygody" z telefonią komórkową, minuta (naliczana co 60 sekund) kosztowała ok. 3,4 zł.
To mogło skutecznie studzić gadatliwość.

#4
Największy był ból, jak ktoś odebrał krótkiego. Ułamek sekundy "rozmowy" i naliczenie jak za całą minutę.
No i trzeba było kontrolować zbliżanie się do przekroczenia minuty - żeby broń Boże nie wskoczyło naliczenie kolejnej. Miałem kiedyś Siemensa SL45i. Tam można było sobie wgrać patcha - w słuchawce pikało jak rozmowa zbliżała się do minuty.
Generalnie masakra :)
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#5
Piotr ma w Erze/T-mobile to może na "5 sekundówki" się załapał. Kiedyś korzystając z 5 sekundówek, kolega tłumaczył koledze ( skutecznie! setki połączeń ) jak przejść trudne momenty Kingpin-a na PC ;) Się off top zrobił

#6
Ale kogo qrwa to obchodzi, rozwalacie mi temat sprzedaży i macie to w dupie, może Skoliooza dałbyś choć raz przykład pozytywny, a nie jeszcze dokładał sie do tego sam temat, prosze to wyczyscic to posty sa nie na temat i to jest niezgodne z regułami.[/b]
Co kogo obchodzą taryfy idźcie sie wypłakać w domu.
www.velotech.pl