#8
W necie nie widziałem "fabrycznych" Ibisów z przełomu lat 80/90 w takim malowaniu, raczej mi to wygląda na współczesny custom, choć oczywiście mogę być w błędzie. Mój jest all black z delikatną kolorową siateczką, charakterystyczną dla tego okresu. Ale o Ibisie już ciiiii, bo od tematu wątku odjeżdżamy :)
Dawes Fat Chance '91, Wheeler 5500 '91, Cilo Vasella '91, Anlen Invert '90, Winora góraloszosówka '90, Bianchi Superlug470 '96/99, Muddy Fox Sorcerer '89, Moje jazdy, Hercules California Pro '92 Hercules Indiana '91

#9
Najlepszy mój strzał.
Zdjęcie podglądowe . Podobny Sbike , trochę inna rama, fabryczna konfiguracja, osprzęt pełne Campa
350 zł
Obrazek


Miałem kiedyś sporo fajnych strzałów , dzisiaj raczej ciężko o coś fajnego za rozsądne pieniądze

Re: Wasze fenomeny allegro/olx

#15
Mtb bez wieszaka na canty i cały obwieszony był xtr 950, a hamulce magura hs33 10th (ma gość je do sprzedania za 150 - dla samych boosterow carbonowych byłoby warto, także jak ktoś chce te hamulce to mogę dać link do ogłoszenia). Jest pewna niewiadoma odnośnie ramy, rozpoczynam małe śledztwo, być może założę temat i co nieco opublikuję na forum.
Części na sprzedaż:
https://m.olx.pl/oferty/uzytkownik/1eZ3x/

Re: Wasze fenomeny allegro/olx

#16
A ja nie wiem czy to strzał czy nie ale jestem bardzo zadowolony. Giant terrago, napęd shimano stx ( tył , przód , manetki), juz po serwisie , śmigaja nienagannie. Koła rigida zac 2000, opony continental travel contact. Mostek , widelec , no i rama cro-mo 4130 ( niby najniższa w swej klasie). Hamulce stx , sztyca i siodło kalloy. Jutro smarowanie sterów. Oczywiście pojawia się przy supporcie rdza , ale juz zwalczona. Nie wiem czy to strzał, ale za te pieniądze dla mnie bomba. Rowerek cyka jak trzeba. Takie retro mtb.


corrado edit: To nie jest miejsce na handel chyba że źlę Cię zrozumiałem. Przywitaj się w odpowiednim temacie i zaprezentuj swoje rowery/rower a nie aukcje na Allegro. A Giant fajny.

Re: Wasze fenomeny allegro/olx

#17
Witam wszystkich szanownych forumowiczów.
Nie chodzi mi o handel. Rower nabyłem drogą kupna , sprzedaży właśnie na allegro, stąd te zdjęcia, nic więcej. Dla mnie za tą cenę to strzał, bo po lekkim serwisie , sprzęt śmiga wspaniale. Lekkie nieporozumienie z tym handlem.
Pozdr.

Re: Wasze fenomeny allegro/olx

#18
bejski pisze:
2020-01-06, 20:21
Witam wszystkich szanownych forumowiczów.
Nie chodzi mi o handel. Rower nabyłem drogą kupna , sprzedaży właśnie na allegro, stąd te zdjęcia, nic więcej. Dla mnie za tą cenę to strzał, bo po lekkim serwisie , sprzęt śmiga wspaniale. Lekkie nieporozumienie z tym handlem.
Pozdr.
A to spoko, dużo tu zagląda handlarzy i szukają okazji do reklamy. Jak już ogarniesz rower to zrób jakieś foty i wrzuć do działu galerii to będziemy podziwiać.
Lodzermensch