Czy mam zakładać temat o Superiorze ?

Czas głosowania minął 2018-09-02, 19:33 Można wybrać tylko 1. opcję

Tak
Liczba głosów: 7 (70%)
Nie
Liczba głosów: 3 (30%)
Liczba głosów: 10

#4
Załóż z ciekawości poczytam.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#5
Zakładaj!
Uwielbiam kiedy się jarasz swoimi sprzętami pomimo że to totalna niczym nie wyróżniająca się masówka 8-)
No i korba MAŁA więc na płaskim pojedziesz te 40 na godzinę :lol:

#6
hit00r II pisze:Zakładaj!
Uwielbiam kiedy się jarasz swoimi sprzętami pomimo że to totalna niczym nie wyróżniająca się masówka 8-)
No i korba MAŁA więc na płaskim pojedziesz te 40 na godzinę :lol:
PRZYGANIAŁ KOCIOŁ GARNKOWI, jakby sam masówki nie miał HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA :mrgreen:
www.velotech.pl

#7
Piotr pisze:
hit00r II pisze:Zakładaj!
Uwielbiam kiedy się jarasz swoimi sprzętami pomimo że to totalna niczym nie wyróżniająca się masówka 8-)
No i korba MAŁA więc na płaskim pojedziesz te 40 na godzinę :lol:
PRZYGANIAŁ KOCIOŁ GARNKOWI, jakby sam masówki nie miał HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA :mrgreen:
A co u mnie jest masowe ?
Przerzutki ? Manetki ? Opony ? Korba ?
Miałem na myśli drobne albo średnie elementy , których raczej w serii nie zobaczymy.

#11
Bart pisze:
corrado1111 pisze:
Bart pisze:Ale frekwencja :shock: masakra...
No ale głosowanie poszło na tak, zakładaj wątek.
Dla siedmiu osób ? To nawet nie 1% upranionych do głosowania.
Przed głosowaniem nie było ograniczeń frekwencji.
Lodzermensch

#15
Rażąca niekonsekwencja Bart...
Zadając pytanie " czy mam zakładać temat o Superiorze" nigdzie nie było mowy o minimalnej frekwencji, która sprawi że uzyskany wynik ankiety będzie ważny czy wiążący
Zadałeś pytanie, ludzie się wypowiedzieli stosunkiem głosów 70% za do 30% przeciw, a ty teraz raczysz ich jakimiś krzywymi wykrętami....
Nie zmienia się zasad gry w trakcie jej trwania
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA