#361
hit00r II, Na razie wszystkich objezdzasz w bezsensownym nabijaniu postów.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#362
Retromen pisze:hit00r II, Na razie wszystkich objezdzasz w bezsensownym nabijaniu postów.
Coś jak ty w kupowaniu kolejnych ZŁOMÓW i robieniu na siłę modyfikacji już istniejących 8-)

#363
Skoro retro mtb uważasz za złomy to co tu robisz? Dla mnie te złomy wiele znaczą.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#364
hit00r II pisze:
Retromen pisze:hit00r II, Na razie wszystkich objezdzasz w bezsensownym nabijaniu postów.
Coś jak ty w kupowaniu kolejnych ZŁOMÓW i robieniu na siłę modyfikacji już istniejących 8-)
Jak gówno, czy Twój poziom toi tylko gówno ? jesteś jednym z dwóch tutaj forumowiczów , którzy z retro nie mają nic wspólnego . . .drugi to ścigant na Krosie, i i ciągle nie rozumiem o co wam chodzi w forum dla retromaniaków, żebyście choć mieli jakiś taki rower, choć jedna relacja z jazdy "retro, no qrwa jakaś zajawka, a tu nic , ciągle nic i tylko najazd . . . . .

Wypożycz multiple, przejedź się, bo zazwyczaj mają problem z wyglądem Ci którzy patrzą a nie używają, i to dotyczy każdej dziedziny.

Możemy pogadać , polemizować , ale nie na tym poziomie . . gówno . . . .
www.velotech.pl

#366
hit00r II, Kupno okazyjnie Cannona i wystawienie go na olx w celu zarobkowym z retro zajawką nie ma nic wspólnego.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#367
Retromen pisze:hit00r II, Kupno okazyjnie Cannona i wystawienie go na olx w celu zarobkowym z retro zajawką nie ma nic wspólnego.
Gdyby mnie to nie interesowało to bym go nie kupił.
Obecnie mam za mało miejsca na kolejny eksponat więc jeśli się sprzeda to się sprzeda a jeśli nie to będzie sobie stał :->
Więc się nie martw 8-) Blondyneczko :lol:

#368
hit00r II pisze:
Piotr pisze: A miałeś Multiple ? to jedne z najfajniejszych samochodów turystycznych, przestronny, wygodny, doskonała widoczność i bardzo dobre silniki JTD
Ale nadal wygląda jak GÓWNO 8-)
bez przesady - Bart, by Cuba mógł tym wozić... rower na aucie nie robiłby obciachu ;-)

chociaż Cube powinien jeździć też Cube
Obrazek
* KIRK Revolution x 4 * <[shadow=cyan]MISTRAL Vision Alu Pro [/shadow]> < FILMOTEKA >

#370
hit00r II pisze:[quote="Piotr" żebyście choć mieli jakiś taki rower
Masz i nie płacz 8-)
viewtopic.php?t=6960&highlight=cannondale
Czy teraz jeszcze masz coś do dodania ?
PS nie jeżdżę nim bo to zbrodnia - od tego jest Marin i Mongoose.[/quote]

nie zrobiło to na mnie wrażenia , w tamtych latach to była normalka, kumpel miał Spengle i to są najgorsze koła systemowe , biją w pionie i w poziomie, ot takie dla szpanu.

Ale jeśli chcesz na tym forum być retro to tu się śmiga na retro rowerkach, a te Twoje pumpersy są nic nie warte ot takie do plumkania.

A Marina i Moongosa nie widzę na wypadach , zero , czyli ich nie ma .
www.velotech.pl

#371
Piotr pisze: nie zrobiło to na mnie wrażenia , w tamtych latach to była normalka, kumpel miał Spengle i to są najgorsze koła systemowe , biją w pionie i w poziomie, ot takie dla szpanu.
Ale jeśli chcesz na tym forum być retro to tu się śmiga na retro rowerkach, a te Twoje pumpersy są nic nie warte ot takie do plumkania.
A Marina i Moongosa nie widzę na wypadach , zero , czyli ich nie ma .
Sam byś się pochwalił czymś co jest warte uwagi i SZPANERSKIE 8-)
W tamtych latach normalka ?
Chyba ci się PL pomyliło z Abudhabi!
Śmieszą mnie czasami twoje teksty , zupełnie jak byś miał na koncie miliony a ten kto ma mniej jest gównozjazdem 8-)
Wiesz że takie snobowanie jest żałosne ?

#373
beret pisze:
Retromen pisze:Bart, Startowałeś z tym cwelem szajbajkiem?
taki poziom dyskusji wyniosłeś z domu czy z zakładu karnego?
To zapewne z obiadów czwartkowych :-P

#375
DługiDżon pisze:Coś mi się obiło o uszy że szajbajk jest tutaj gdzieś przyczajony na tym forum.
No ale nie ma w tym nic złego 8-)
Skądś przecież musi czerpać wiedzę :mrgreen:
Takie AUTORYTETY jak Piotr zawsze służą radą i WYSMAKOWANYM humorem :lol:

#377
Bart pisze:
DługiDżon pisze:Coś mi się obiło o uszy że szajbajk jest tutaj gdzieś przyczajony na tym forum.
Niby skąd się dowiedział o mistrzostwach w Mrągowie :mrgreen: :-P

Corrado ?!? to ty ??? :roll: :roll:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#378
marcin74 pisze:
Bart pisze:
DługiDżon pisze:Coś mi się obiło o uszy że szajbajk jest tutaj gdzieś przyczajony na tym forum.
Niby skąd się dowiedział o mistrzostwach w Mrągowie :mrgreen: :-P

Corrado ?!? to ty ??? :roll: :roll:
Że ja organizuję te mistrzostwa?
Lodzermensch

#379
corrado1111 pisze:
marcin74 pisze:
Bart pisze:
DługiDżon pisze:Coś mi się obiło o uszy że szajbajk jest tutaj gdzieś przyczajony na tym forum.
Niby skąd się dowiedział o mistrzostwach w Mrągowie :mrgreen: :-P

Corrado ?!? to ty ??? :roll: :roll:
Że ja organizuję te mistrzostwa?
Pffffff, na takim zadupiu, bez gorek :-? staraj sie cos :!:

#381
Że ja organizuję te mistrzostwa?
Nie ku....a
ze sie ukrywasz pod pseudonimem ...podwojny agent showgirls szajbajk :idea: czy jakos tak :?:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#383
marcin74 pisze:
Że ja organizuję te mistrzostwa?
Nie ku....a
ze sie ukrywasz pod pseudonimem ...podwojny agent showgirls szajbajk :idea: czy jakos tak :?:
O w dupe, Corriii :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

#386
Bart pisze:Przerwa wakacyjna trwa, ale znane są już szczegóły 9 etapu. To mam być najszybszy wyścig sezonu :-D
NAJSZYBSZY = NAJŁATWIEJSZY.
To nie dla mnie ... jestem staromodny pomimo że młodszy od ciebie :->
Weź Piotrusia i wpadnijcie w Karkonosze ... wtedy przestaniemy się hejtować :-P
Sęk w tym że wtedy forum sporo straci bo nie wiele będzie się działo :-|

#388
hit00r II pisze:
Bart pisze:Przerwa wakacyjna trwa, ale znane są już szczegóły 9 etapu. To mam być najszybszy wyścig sezonu :-D
NAJSZYBSZY = NAJŁATWIEJSZY.
To nie dla mnie ... jestem staromodny pomimo że młodszy od ciebie :->
Weź Piotrusia i wpadnijcie w Karkonosze ... wtedy przestaniemy się hejtować :-P
Sęk w tym że wtedy forum sporo straci bo nie wiele będzie się działo :-|
nie jeżdżę z dzieciakami i pijakami bo później albo drą ryja jak się ochlapią błotem, albo po pijaku mylą ścieżki, no i niestety nie obniżę sobie poziomu.

Niestety takich miałem już na wycieczkach w górach i nigdy więcej, jedynie major i Aldek trzymają poziom :lol:
www.velotech.pl

#389
Piotr pisze: nie jeżdżę z dzieciakami i pijakami bo później albo drą ryja jak się ochlapią błotem, albo po pijaku mylą ścieżki, no i niestety nie obniżę sobie poziomu.

Niestety takich miałem już na wycieczkach w górach i nigdy więcej, jedynie major i Aldek trzymają poziom :lol:
A Major i Aldek też nie jeżdżą z pijakami 8-) :?:
cron