#61
hit00r II pisze:Tak tylko że wszystko zależy od dnia ... bo ma się lepsze i gorsze.
jeszcze szerokosc geograficzna i faza ksiezyca :lol: :lol: :lol:
absurd :idea: :idea: bo co to ma wspolnego z wielkoscia kola :lol: :lol: :lol: :lol:

29 w terenie jest lepsze od 26 i zebys sie zesral nic nie poradzisz :idea: ....tylko jak wczesniej pisalem kogo to obchodzi na tym forum .....ja np uwazam ze najlepszy MTB to zielony Diamond Back ;-) wiadomo ktory rocznik
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#62
a ja się nie mogę zdecydować, czy gt psyclone czy ritchey p-21, miotam się strasznie, bo obu nie mam :-D

ponieważ nie nadążam za nowizną, to już zgubiłem wątek, co z tymi kołami 27 i coś tam. Niedawno to było pianie, że to-właśnie-jest-ten-rozmiar, a teraz co, zdechło? Marketing postawił jednak na 29?
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

#63
marcin74 pisze: 29 w terenie jest lepsze od 26 i zebys sie zesral nic nie poradzisz :idea:
Też o tym słyszałem nie raz ale bardziej ciekawi mnie o ile jest szybszy np na asfalcie albo szutrze gdzie nie ma większych przeszkód.
26 jest sprawniejszy tylko na krętych technicznych trasach.

#65
hit00r II pisze:Też o tym słyszałem nie raz ale bardziej ciekawi mnie o ile jest szybszy np na asfalcie
Godzina 12.17 :idea: mozna by przypuszczac ze piszesz to na trzezwo ale powiem szczerze pewnosci nie mam :idea: :
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie