K2 proflex 4000

#1
Ile może być warty teraz taki model stan dobry. Rzadko je widac w ogłoszeniach. Zdjecie do wglądu.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
Załączniki
Screenshot_20171114-192812.png

Re: K2 proflex 4000

#3
Retromen pisze:Ile może być warty teraz taki model stan dobry. Rzadko je widac w ogłoszeniach. Zdjecie do wglądu.
Weź ty się lepiej zajmij dopakowaniem tego co masz porządnymi częściami a nie kupowaniem jakichś nie zbyt pięknych wynalazków :mrgreen:

#4
cardamon, A ja takie odpowiedzi. Na olx koles ma wystawione RD i FD xtr 953 nowe za 10tys zł. Czy jezeli mnie stac na nie to czy oby na pewno warto;)
hit00r II, Wiecej mi chodzi o to żeby miec cos czego jest mało hehe
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#5
Retromen pisze:[
hit00r II, Wiecej mi chodzi o to żeby miec cos czego jest mało hehe
Sęk w tym że tego wcale nie jest mało ... swego czasu widziałem podobnego tyle że na Deore XT w cenie 900 zł na OLX.
Gdyby to było aż tak cenne to ten rower nie wisiał by tyle czasu.
Chyba że myślisz żeby kupić jako dawcę a później na handel ?
Taki Cannon jak ten mój Super V 2000 tyle że w wersji z XT seryjny wisiał i wisiał i chyba w końcu poszedł za ... 1000 zł.
Tyle że stan był o wiele słabszy niż mojego :lol:
Pisałem - wpadniesz , zobaczysz co mam i może sobie coś dobierzesz bo u mnie to raczej więcej stoi niż jeździ.
Wolę katować co innego na Odrodzenie :mrgreen:

#6
Ten jest za 800zł. Musze podjechac go zobaczyc. Jak bedzie w dobrym stanie to czemu nie.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#7
Retromen pisze:Ten jest za 800zł. Musze podjechac go zobaczyc. Jak bedzie w dobrym stanie to czemu nie.
Za 800 zł to brać panie i się nie zastanawiać.
Sęk w tym ze musisz sobie zadać pytanie - PO CO CI TO :!: :?:
Można sobie nakupować masę sprzętu tylko co z tym później począć ?
Akurat ty jesteś biedny ale ja już mam z 8 rowerów i zaczynam się zastanawiać ... po chu ... mi to :!: :?: :lol:

#8
hit00r II, Zawsze można sprzedać.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#11
Piotr, koszt serwisu dwóch damperów przedni i tylny na ori częściach wyceniono na około 700zł.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#13
Dokładnie ale jak na razie obsługa i kontakt tez europejski poziom) Spider Suspension ze Śląska.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#14
Retromen pisze:Piotr, koszt serwisu dwóch damperów przedni i tylny na ori częściach wyceniono na około 700zł.
O sk****** dobrze już gniecie tych wszystkich serwisantów . Powiem szczerze , że pedałowanie to coraz bardziej elytarny sport pod względem finansów . Sprzedałem ostatnio jeden rower za bardzo dobrą kasę , więc postanowiłem podzielić zyski z lokalnymi serwisami (nie miałem weny na robotę w swojej pieczarze ). Kompletny serwis roweru ...ceny od 200 zł ! I zamiast siedzieć piątek przy drinku zaś wieczór w pieczarze :mrgreen:

#15
Z czegos serwisy muszą żyć. Koszty prowadzenia firmy sa spore....
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#16
Abstrahując od kosztów serwisu, sam wideł jest wart swej ceny z prostego powodu... Jest ich mało na rynku. Tym bardziej że ten egzemplarz jest topowy, ostatnie stadium rozwojowe z elektroniką, która jakoś tam robiła robotę.

#17
Wyzsze modele mialy jeszcze elektronike z tyłu.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
cron