Skolioza konstruktor :] | Spontanicznych kilka zdań |

#1
Dziś mamy piękny dzień - cudowne słońce, idealna temperatura (idealna oczywiście do kręcenia). Te czynniki spowodowały, że przed naszym sklepem stoi dziewięć rowerów.
Przypięte do latarni na Siennej czekają do 19 na właścicieli.
Wszystko to, napisane tu na forum nie miało by pewnie znaczenia gdyby nie fakt, że te dziewięć rowerów to głównie inspiracja Pana Skoliozy.

Nie tylko jego inspiracja chowa się za tymi rowerami, ale też talent konstruktorski. Wiele godzin poszukiwania przez niego odpowiednich części - oczywiście tetro - dały rezultat trzech w pełni przygotowanych rowerów i jednego częściowo - mojego: a częściowo bo w moim posiadaniu jest od prawie pięciu lat. Przez ten czas przeszedł wiele modyfikacji i zmian. Ale podstawa jest najważniejsza: SKOLIOZA.
Dziesiątym rowerem był dziś SKOLIOZA, który jako jeden z niewielu okazuje szacunek swojemu dwukołowcowi, chowając go w magazynie, chroniąc przed nierzadkimi, złymi warunkami atmosferycznymi, ale też lepkimi rękoma przechodniów.
I tak też, jego '' koza '' obłożona skrzętnie kartonami - by przypadkiem ktoś nie porysował siodła, ramy itd - czeka na niego przez cały dzień :]

Myślę, że nie będą zbytnim nadużyciem, oficjale podziękowania kierowane w kierunku rzeczonego SKOLIOZY.
Za te wszystkie godziny wyrwane z jego prywatnego czasu, podczas których szukał części, czyścił, polerował, skręcał i w końcu testował przyjeżdżając na nowym projekcie do pracy i przekazując go nowemu właścicielowi.
Za to, że po dostarczeniu nowego roweru musiał gnieść się w busie zamiast pędzić nad rudawą na dwóch kolkach.
Za porady i sugestie.
Za wszystkie części z jego niekiedy muzealnych kolekcji :)

Dziękujemy!

P.S.
Jedenasty rower - chowa się w magazynie.
Kolarka Maćka - autorstwa SKOLIOZY oczywiście!

JAśko.
Załączniki
skol.jpg

#2
Antypopytowa, szkodliwa dla gospodarki i szeroko pojętego interesu importerów działalność tow. skoliozy powinna zostać publicznie potępiona. Każdy z tych rowerów, towarzysze, oznacza bowiem o jeden mniej rower z marketu lub sklepu sportowego. Ba, jeden. Co najmniej pięć!
Zabieram głos w imieniu nieletniej klasy pracującej Chin, i apeluję, by plenum potępiło skoliozę jako czynnik wsteczny, hamujący świetlany rozwój naszej komunistycznej ojczyzny.
Ot, co.
:-)
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

Re: Skolioza konstruktor :] | Spontanicznych kilka zdań |

#3
rygy pisze: Myślę, że nie będą zbytnim nadużyciem, oficjale podziękowania kierowane w kierunku rzeczonego SKOLIOZY.
Za te wszystkie godziny wyrwane z jego prywatnego czasu, podczas których szukał części, czyścił, polerował, skręcał i w końcu testował przyjeżdżając na nowym projekcie do pracy i przekazując go nowemu właścicielowi.
NO NIE A GDZIE PODZIĘKOWANIA DLA SKOLIOZOWEJ :evil: ;-) OCZYWIŚCIE TEŻ OFICJALNE ZA TEN CAŁY CZAS GDZIE MUSZĘ DBAĆ O TEGOŻ KONSTRUKTORA PIEKIELNYCH MASZYN :mrgreen: I TOLEROWAĆ TE WSZYSTKIE CUDEŃKA POD MOIM DACHEM :?: :?: :?:

APELUJĘ Z TEGO MIEJSCA '' ŻONY RETRO MANIAKÓW ŁĄCZMY SIĘ :mrgreen: ''

#4
Moja Pani nie jest aż tak wyrozumiała chociaż złożyłem jej ładnego Cannondala.Ciągle mnie wygania z żelastwem na strych albo na podwórko ale nawet trochę Ją rozumiem bo mamy całe 16 m2 powierzchni mieszkalnej:)
Lodzermensch

#7
oj jestes, jestes. nie tylko '' zjedz mi kota '' :P

:]
_ _
a Pani SKOLIOZOWA - tak, to istotne niedopatrzenie i z tego miejsca je prostuję - podnosząc, że Jej rola ( jak i każdej kobiety muszącej znosić te, niejednokrotnie trudne ekscesy) w całych tych rowerowych wydarzeniach jest nieoceniona i powiedział bym, że nawet podstawowa...
składam niski ukłon w kierunku każdej z Pań.

#8
staszek pisze:masakra fajnie to wygląda tam u was przed tym sklepem :mrgreen:

Turyści muszą po ulicy chodzić bo 3/4 chodnika wasze bejki zajmują :mrgreen:
istotnie :] sienna bez naszych bajków to już nie było by to samo :)
a mało tego ostatnio tendencja jest wzrostowa! i oby tak dalej...!!!!

Re: Skolioza konstruktor :] | Spontanicznych kilka zdań |

#14
Kapuza pisze:
rygy pisze: Myślę, że nie będą zbytnim nadużyciem, oficjale podziękowania kierowane w kierunku rzeczonego SKOLIOZY.
Za te wszystkie godziny wyrwane z jego prywatnego czasu, podczas których szukał części, czyścił, polerował, skręcał i w końcu testował przyjeżdżając na nowym projekcie do pracy i przekazując go nowemu właścicielowi.
NO NIE A GDZIE PODZIĘKOWANIA DLA SKOLIOZOWEJ :evil: ;-) OCZYWIŚCIE TEŻ OFICJALNE ZA TEN CAŁY CZAS GDZIE MUSZĘ DBAĆ O TEGOŻ KONSTRUKTORA PIEKIELNYCH MASZYN :mrgreen: I TOLEROWAĆ TE WSZYSTKIE CUDEŃKA POD MOIM DACHEM :?: :?: :?:

APELUJĘ Z TEGO MIEJSCA '' ŻONY RETRO MANIAKÓW ŁĄCZMY SIĘ :mrgreen: ''
To jestem ja, Malgosia - zona retro maniaka o imieniu Bartek.Jest to zboczeniec rowerowy, ciagle jakies dziwne strony otwiera i oglada, a tam tylko mechanika jakas dziwna i zdjecia typu "close up" , no chlop zwariowal chyba! A jeszcze po kryjomu mi do zmywarki talerzy jakies opony chce wpakowac!No czysta katastrofa! Smierdzacych olejem czesci mi do kuchni nanosil i sie wygraza, ze z tego kolejny rower bedzie.Ja juz n ie wiem, co mam robic...
Wlasnie kupilam skunksa...cdn.

#15
el mo pisze:Łubu dubu, łubu dubu niech nam żyje Prezes naszego Klubu, niech żyje nam :lol: :lol: :lol:

nie no weż , pomnik postawcie i kwiaty składajcie, proponuje na Wisłą na zakolu coby miał widok na Lasek Wolski , ja wszystklo rozumiem , ale skoliozowomania zaczyna ................... .
www.velotech.pl

#18
staszek pisze:
Generalnie jazda rowerem po Krakowie nie jest większym problemem - ocenia Adam Łaczek
nie trawię tego gościa... zna się na wszystkim :-/
zazdrośnik ;)
Era retrobikera kończy się na cantileverach...
Dziewczyny wolą sztywnego :)