Ukraina vs Ural - czy to ten sam rower z tą samą ramą ?

#1
Witam
Chciałbym kupic Urala b 142 (wygodny) , ale trafiają mi się ukrainy. rozpoznaję po znaczku (niewiem czy to znaczek firmy czy modelu). Ukraina ma znaczek ptaka , ural znaczek jelenia. oba modele mają czarny kolor , mniej więcej te sama lata produkcji. Uralem jeździłem, na oko niby ta sama rama - ale mogą się różnić "drobiazgami". A to znaczy , mogą inaczej jezdzić. Te rowery robiła ta sama fabryka ?
Załączniki
ukraina logo.jpg
ukraina rower.jpg
ural.jpg
ural rower.jpg

#2
ukraina to Charków
a ural pewnie rosyjski
centurion accordo gt '88, gary fisher big sur '99, trek singletrack 950 '95, romet-universal '82, centurion-ritchey '90-91, nishiki bombardier '94, peugeot black rock '90, univega dual action-pro '96, koga-miyata traveller '91/ ramy; wheller 6600 '93, centurion accordo '87, katrga dx '90 /było: muddy fox courier comp '92, peugeot mackenzie '92, giant cold rock '90, '91, '92,

#3
Ukraina dokładnie wygląda tak w specyfikacji 100% oryginalnej, kupiłem ją od szkoły w okolicy w idealnym prawie że stanie (parę rys na ramie pewnie od przenoszenia graciarni na strychu przed nieudolnego woźnego). Po rozbiórce piast itd. smar okazał się nie naruszony i nie było widać śladów eksploatacji a dokładnie to wszystko było widać po kolorze smaru ;) Zostało ponad 10 różnych egzemplarzy lecz dyrektor nie zgodził się na wykup wszystkich przeze mnie :P
[center]
Edit Link poprawiony[/center]
[center]https://goo.gl/photos/33zAy3posz69ZQLs5[/center]
Ostatnio zmieniony 2015-05-31, 20:44 przez Lukanio, łącznie zmieniany 1 raz.