#3
Jedź na cmentarz rowerem. I powiedz że jedziesz posprzątać grób, i zagrabić wokół nagrobka.
Posprzątaj i przejedź sie za jednym zamachem.
Ostatnio zmieniony 2014-10-31, 19:40 przez Hubert, łącznie zmieniany 1 raz.

#7
Też.Co złego w tym że pojedziesz na rower?
Mamy cały dzień siedzieć na cmentarzu i liczyć znicze czy aby Ciocia Zosia nie przycięła kosztów i nie postawiła znicza z Biedronki zamiast takiego wypasionego?

My z kumplami np. mamy taki zwyczaj w ten dzień że idziemy sobie na cmentarz tak już jak się robi ciemno, palimy po świeczce kumplom co się już zdążyli zawinąć i rodzinie a później pijemy ich zdrowie, zaduszki takie.

Pamiętam jak jeszcze za małolata jechaliśmy w wigilię po godzinie 20 w śniegu po pachy na Szpital CZMP poskakać po murkach, ludzie się po głowach pukali jak na nas patrzyli, ch im w d.
Lodzermensch

#9
Nie mamusia nie idzie bo grypa ją dopadła. Wszystkie dzieciaki po wigilii wcinały słodycze i bawiły sie tym co dostały pod choinke a mały Corrado skakał po murkach :lol: masz co wspominać bo teraz to dzieciaki to pewnie w gry grają co dostały pod choinke :roll:

#12
a my jedziemy w góry bo w Krakowie bedzie smród od lampek i świeczek i wogóle syf.
Cały tydzień prawie byłą mgła, musze dzieciaki dotlenić , mam kiełbache na ognisko , musztarde i patyki będzie super ....do kościała ma msze sie pójdzie gdzies w górach na wsi , a na groby to albo rano w niedziele albo w nocy bo nie ma korków i parkingi puste no i ta atmosfera , jedyna taka w roku ....cmanetarze oswietlony i cisza

na rower w międzyczasie, nową szoske złożyłęm to trzeba testować , zasadniczo nie ma zadnego zakazu jazdy , a czy wypada ......ludzie robią gorsze rzeczy , chleją i jeżdżą po pijaku samochodami...
www.velotech.pl

#16
A ja i 1 i 2 po prawie 50 kaemów zrobiłem i nawet sie nie zastanawiałem czy wypada czy nie. Co to w ogóle za infantylny dylemat?
A w temacie grobów to obskoczyłem wszystko ostatniego dnia zeszłego miesiąca ;)

A jeszcze dodam, że taka piękna pogoda zdarza się naprawdę rzadko, więc grzechem byłoby jej nie wykorzystać.
/// 4x Specialized /// ;)

#17
Ja rano cmentarz i w południe wyjazd w trasę bez krępacji. 1-szego zrobione 60 kilometrów, drugiego 45 km. Mieć wolne od pracy i nie pojeździć w taką ładną pogodę? To byłby grzech ciężki :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900
cron