#1024
Kojarzę tę firmę. Oni nie robią obecnie szerokich i bardzo lekkich wydmuszkowych obręczy do XC? Kiedyś na takie coś trafiłem jak szukałem do endurówki czegoś szerszego...

#1025
Robię porządki w albumach ze zdjęciami i trafiłem na zdjęcia bardzo ciekawej maszyny
Obrazek


Brigestrone Grantech czyli 28 calowy składak :) . Rower bardzo lekki , bardzo ładnie wykonany. Wystarczyło poluzować dwie dźwignie i rower spakowany. Do dziś żałuje , że go sprzedałem , ale niestety nie nadawał się na polskie drogi. Tylne widełki mieściły cieniutką oponę szosową więc jazda po mieście ( kostka czy chodniki) była mordęgą .

Foto po złożeniu
Obrazek

#1027
widzielismy widzielismy ;-) i w pierwszej chwili myslalem ze wskrzesza legende ...ktora bedzie konkurowac z nowym FOXem 32 SC (1360 g) ale niestety bedzie to "srednia polka" w kolekji RS
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#1032
wpływ dodatku grafenu wg opisu
Wersja G+ wykorzystuje nowatorską technologie polegająca na połączeniu gumy z grafenem. Zastosowanie grafenu pozwala na stworzenie "inteligentnej" opony, która zmienia swoją twardość w zależności od warunków pogodowych oraz w momencie gdy koło hamuje lub przyspiesza. Dodatkowo grafen zapewnia większą wytrzymałość opony na przebicia.
cena domieszki to +150zł na oponę :roll:
* KIRK Revolution x 4 * <[shadow=cyan]MISTRAL Vision Alu Pro [/shadow]> < FILMOTEKA >

#1039
focker pisze:Jakby ktokolwiek był ciekawy ile jest oringów w jednej tylko goleni amora Specialized Future Shock Brain E100, to jest ich dokładnie tyle :)
Obrazek
W życiu bym tego nie poskładał do kupy.
Lodzermensch

#1043
mam pytanie co to za patent shimano

wolnobieg 6 rzedwo szosowy lecz kazda zebatka ma swój wolnobieg kreci się niezależnie, było to polaczone z korba shimano fe która sama w sobie ma wolnobieg i tu moje zaskoczenie gdyż w tylnim kole spodziewałem się ostrego, a tu wolnobiegi na kazda zebatke
cron