#421
e tam Radziej - tarcza na fixie jest juz coraz powszechniejszym wynalazkiem, tyle ze coz - trzeba umiec z-synchronizowac ruchy kontry i klamkowania (tak to dziala przy tylko przedniej tarczy hydr.)
Obrazek

#423
co do tarczy przy korbie -pomysł nienowy i jak dla mnie kretyński
Jak mówi radziej -padnie łańcuch -jesteś w dupie. Do tego niestandardowe części ,przerabianie korby ,jak masz pecha -to se łyde popażysz ..
No ale wszystko to pryszcz -nie ma to jak mieć nieco dłuższego siusiaka ,co ? Bezcenne :-D

Ta ramka -podoba mi się -acz podejrzewam ,że rower specjalnie sztywny nie jest ,a łożystka dostają tęgi wpier#$l od życia

Jeśli mowa o ciekawych ramkach -i żeby nie było ,że nie daję ciekawostek rowerowych ,tylko wybrzydzam
Chyba moje ulubione stalowe fulle ,z izolowanym nie kopiącym napędem itd.
http://www.purgatorybikes.com
Obrazek

#425
nie tyle ze skrzynia biegow co z piasta rohloff, podobny system napedu stosowal karpiel w armagedonie i disco volante, byly opcjonalnie albo z rohloffem albo z tradycyjnymi zmieniarkami siemano

#426
Tego nie wiedziałem. Ale chyba było to jakoś zmodyfikowane żeby w ramę wmontować? Jaki tego wogóle był sens zamiast użyć jako piasty? Chyba żeby zbić wagę rotacyjną tylnego koła.

#437
retro direct to to się nazywa - masz dwa wolnobiegi nakręcone w przeciwnych kierunkach.zazwyczaj to działa tak, że pedałując do przodu masz cięższe przełożenie a do tyłu lżejsze.
troche pijany jestem i nie chce mi się wklejać linków, ale pogooglaj co to retrodirect bicycle.śmieszna sprawa.