Retro MTB oczami kobiety

#1
Witam wszystkich mężczyzn bo zapewne głównie płeć brzydka ;-) tu zagląda i pisuje ale oczywiście kobitki również :mrgreen:

RetroMTB oczami kobiety :lol:

Tato kup rowerek,
rowerek ma Felek,
Basia i Kacperek...
tekst piosenki Rowerek - Paweł Kukiz & Piersi

A rowerka jak nie było tak nie było i nic nie wskazywało na to że prędko się pojawi. Wszystko diametralnie się zmieniło w pażdzierniku 1995r. KULTOWEGO ROKU :-P . Pojawił się ON i ON :lol: . Już pędzę z wyjaśnieniem ON czyli mój obecny Mąż - dla którego rower to sens życia i ON czyli pierwszy prawdziwy ''rower górski'' i już mogłam sobie zanucić

A rower jest wielce OK
Rower to jest świat
tekst piosenki Lech Janerka » Rower

I tak rower towarzyszy mi do dnia dzisiejszego.
Niestety albo i stety jako płeć piękna :mrgreen: nie potrafię i nie śmiem wypowiedzieć się na temat tych wszystkich ''KULTOWYCH'' części rowerowych ale zapraszam wszystkich Panów i oczywiście Panie do krótkiej sentymentalnej podróży w czasy gdy rower był częstym elementem babskiego życia; a wprawne oko specjalisty na pewno dojrzy jakiś fajny sprzęcior ''minionej epoki'' 8-)

Widzę że aby zobaczyc zdjęcie trzeba na nie kliknąc...
Załączniki
kasia3.jpg
Luboń Wielki 1998
kasia2.jpg
Maciejowa 1996
kasia1.jpg
Zakrzówek 1998

#2
HM ;-)
Co do kultowych części to dla jednego jest to przerzutka XTR-a, a dla innego piasta Ringla.
Moze inaczej cały nasz kraj to lekka bida w takie szpeja, które w tamtych latach na zchodzie były na codzień.
Teraz czasem moŻna cos wyszabrowaĆ od "Śmieciarza" który coś przywiezie na busie, tyle ze te cześci to często tylko wartośc sentymentalna , bo rynkowa u nas to marne grosze.

#3
kobiety w światku rowerowym to taki mały smaczek, nadający pikanterii :)
uwielbiam kobiece kształty na jednosladach. ciagle w głowie mam takie gwiazdy jak Paola Pezzo, Missy Giove czy wspomnienie naszej wakacyjnej towazyszki rowerowych wypadów -Ani na Cannondale'u :)

#4
DiscoMan pisze:kobiety w światku rowerowym to taki mały smaczek, nadający pikanterii :)
uwielbiam kobiece kształty na jednosladach. ciagle w głowie mam takie gwiazdy jak Paola Pezzo, Missy Giove czy wspomnienie naszej wakacyjnej towazyszki rowerowych wypadów -Ani na Cannondale'u :)
No tutaj bym polemizował, Pezzo i Giove to raczej tychże kształtów typowych nie miały za bardzo :lol: , ta druga to w zupełności jak diabeł wygladała :mrgreen:

Jak jeżdzą to czasem widze kobiktki z towarzyszami na rowerach ,ale jakoś są traktowane jako kółko boczne, gorszy rower, bez kasków , trampki itd.

Kobieta i Retro MTB to ciekawe połączenie, ciekaw jestem czy to kiedyś zobacze, kobiete z taką pasją.,( która może nie jest najważniejsza w jej życiu, ale jest ) .
Raz w zyciu widziałem w oczach jednej, nieokiełznaną pasje rowerową, ale to niestety nie było Retro Mtb, tylko szał jazdy.
Nie wiem dlaczego ale do rasowej kobiety pasowała by rasowa Kona ;-)
www.velotech.pl