#91
skolioza pisze:Lukanio, uwierz - był Ale to dawno temu było, jak ja miałem lat naście (co by oznaczało wnioskując po tym co masz w profilu, że Ciebie prawdopodobnie na świecie jeszcze nie było, ew byłeś na tyle mały że Cię TV nie interesowało ;-))
Wtedy też do netu nie wszystko trafiało, a w suime porównując do teraźniejszości to niewiele ;-)

Nie nie bo zle zrozumiałem a pamiętać pamiętam serial ;-) bo rowery od dziecka mnie fascynowały.

#95
W tamtyczh czasach oglądało się to fajnie, ale obecnie (były niedawno powtórki na Pulsie), wygląda to strasznie naiwnie.
Te rowery same z siebie ważyły ze 13kg. Do tego radiostacja, jakieś lampy, bagażnik i nóżki więc pewnie ponad 20kg. Przy każdym zrywie pompują jak cholera, a oni na dodatek jeżdżą strasznie na miękko. Po 200m zrywie te spinergy by im jęzory pocięły. No i te skoki, na których ewidentnie widać jak korzystają z pochylni i wyskoczni. Sorry ale na dobrym fullu ze słusznym tłumieniem skacze się ciężko bo większość energi wybicia chłonie zawiecha.
Chętnie bym się z nimi poganiał jako jakiś "złoczyńca" :mrgreen:
No ale jak ktoś (widz) pewnych technik nie zna to ogląda się pewnie bardzo pasjonująco i z welkim zdumieniem co to można na rowerze zrobić....
https://www.facebook.com/evobikesycow

#96
To co można na rowerze zrobić to napewno każdy z tego forum wie a tu nie chodziło o skakanie na fulu itd tylko o to ze ten sprzęt był poza zasięgiem w tamtych latach przynajmniej dla mnie i pozostawało mi tylko popatrzeć w serialu na te maszynki.

#115
poznaje ktos zawodnika na drugiej pozycji ;-) towarzystwo doborowe ;-)

Obrazek
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#117
ja obstawiam Gil´a
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie