#2
QuickSilver (czy jak kto woli pięknie przetłumaczone "Żywe srebro") to jeszcze w liceum oglądałem. Ale się przy tym śliniłem.
Ma to może ktoś na podorędziu?

A co do "Skrzydlatego Szkota" - fajny film. Jedyny minus jest taki, ze lwią część stanowi wątek wielkiej miłości żony pana Obree do męża, a ten w 2011r. oświadczył, że jest gejem :D
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#4
Inspiracją dla tytułu filmu był prawdziwy przydomek Graema Obree, czyli Flying Scotsman. Został mu nadany jeszcze w latach dziewięćdziesiątych, kiedy pobijał rekordy w jeździe godzinnej i walczył w mistrzostwach świata na torze.

Tim Davies mógł być więc raczej inspiracja dla Szkotów w nadaniu przydomku ;)
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#7
rower jest co chwila inny... raz ma koła do przełaju, raz ma singla raz ma hamulce....
murzyn na początku przyspiesza wrzucając największą zębate z tyłu nie zmieniając kadencji... długo by wymieniać...
Co do filmu (treści) nic nie mam, ale mógłby być lepiej zrobiony :-/

#8
Taka konwencja filmów z lat 80-tych.
Mnie doprowadziło do śmiechu wprowadzenie do Top Guna samolotu MIG28.
Każda osoba kumająca co nieco z zakresu lotnictwa wie o co chodzi (i nie chodzi tu już nawet o to, że to przemalowane amerykańskie padaczki F5 Tiger).
Ale zwykły zjadacz chleba nawet się nie domyśli co jest nie tak.

Cóż - filmy nigdy nie były kalką rzeczywistości. Szczególnie z lat 80-tych.
Po coś jest licentia poetica :)
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#9
quicksilvera mam do pochytania bezproblemowo ,tylko kumpla musze odwiedzić bo się właśnie na jego obejrzenie 3 miesiąc ustawiamy. Zapowiada się zabawnie -widziałem trailery ,a wszelkie niedoróbki z mojej perspektywy to atut ,bo przynajhmniej sie pośmiać mo9żna i pobawić w to kto więcej wałków wyłapie ;)

Co do reszty to na pewno trio z belleville czy jak tam się to pisało. Zaczarowany rower ?;> zna ktoś ?
Oczywiście life cycles ! rewelacja i objawienie wspomniane tu już kiedyś przez Cypisa zdaje się ,za co rzesza ludzi mu dziękuję :)

Może macaframa ,albo pedal =>pedal jest śmieszny ,bo w sumie to reportaż o wariatach i świrach w ny ,też warto obejrzec , tyle na tą chwile . oi!

#10
Wałki to immanentna cześć filmów, szczególnie tych z lat 80-tych. To nie są dokumenty, tylko luźnie historie zmontowane tak, żeby było najwygodniej i się w miarę kupy trzymało. I to jest w nich tez fajne - taka konwencja.

A Trio z Bellevile to dla mnie mistrzostwo. Świetny, klimatyczny film. Niekoniecznie dla dzieci.

Rurokura - podjechałbym kiedyś i się poczęstował tym QuickSilverem i Life Cycles, jakbyś nie miał nic przeciwko?
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#15
Jeśli ktoś ma flying scotsmana/ life cycles w hd to bym reflektował :mrgreen:
Ze swojej strony mogę zaoferować

Red light go
Pedal
Macaframa, Mash Sf
no i quicksilver oczywiście.

#22
Dwie godziny temu pokazałem akurat ten filmik małżonce która, nie ukrywajmy, miłością do rowerów pała raczej praktyczną i mało zaangażowaną. Uśmiała się jak norka :-)
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra