#2
Chciałbym żeby Gorycka i Dawidowicz załapały się do pierwszej dziesiątki. Jak się Gorycka nie wywróci i nie spali na starcie stare wyjadaczki z pucharu świata ją może nie zamiotą to nawet trochę wyżej ale na medal nie liczę. Trasa nie wyglądała na bardzo techniczną, kilka stromszych sztucznych zjazdów usypanych z kamieni a poza tym ściganka po łące. No chyba że coś w ostatniej chwili pozmieniali. Na temat panów się nie wypowiadam bo nie wiem o co kaman wśród polskiej ekipy.

#3
sobota
Dawidowicz...14
Gorycka :?: ......19
niedziela
Konwa....9
Brzozka....-1 lap

moze troche pesymistycznie,ale jak bedzie lepiej to tylko powod do radosci ;-)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#4
Ja myślę, że Gorycka pojedzie zdecydowanie lepiej niż Dawidowicz. Trasa nie jest jakoś ekstremalnie trudna technicznie więc Paula powinna sobie z nią poradzić bez większych problemów. Zauważyłem, że zdecydowanie poprawiła technikę na zjazdach obserwując jej poczynania podczas MP MTB w Kielcach w ubiegłym miesiącu.
Myślę, że ma duże szanse na zdobycie jakiejś przyzwoitej lokaty.

Marek ma zdecydowanie trudniejsze zadanie, ale to sport więc może się wiele wydarzyć na korzyść bądź niekorzyść naszych reprezentantów.

Pzdr

#7
kaczko pisze:Chyba wyciągną szosówki na tą trasę, według mnie powinna być trochę trudniejsza - toż to olimpiada jest!
Sporo zawodników będzie jechało na konfiguracji 1x11 - chociażby Marek Konwa ;)

#8
HTHT pisze:Sporo zawodników będzie jechało na konfiguracji 1x11
koniec swiata :roll:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#11
k..................wa .ale przeginaja z tymi chodziazami
na ZDF to samo pokazali start i w pizd.......
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#14
Gratulacje dla Oli
trasa niby latwa ....ale sami wiecie jak to jest .....gdyby nawet caly czas z gorki bylo
to zawsze jest zwyciezca i ten ostatni ;-)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#15
Duże brawo dla Dawidowicz, po ciężkiej glebie na 7 miejscze wskoczyć i to tak jakby znikąd nagle na 4 okrążeniu sie pojawiła. Nawet komentator BBC się zdziwił :-> Najbardziej rozczarowała mnie Gorycka a Rity Gunn jest mi po prostu żal, kapcia zlapała w niefortunnym dalekim miejscu i musiała kawał drałować do punktu serwisowego.

#16
to prawda - Rita nie miała szczęścia w tym wyścigu Pisząc o rozczarowaniu miałem raczej na myśli (poza tym ze się wycofała) glebę na pierwszych kamykach... nie sądziłem ze tak doiświadczona i utytułowana zawodniczka na tak ważnym wyścigu w ten sposób i tak szybko wypadnie z czuba...

a swoją drogą - wydaje mi się że francuzka i niemka jechały na 26" a nie modnych ostatnio 29" - mylę się?
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#17
jest teraz jeszcze takie pomiędzy - 27 czy coś..
Brawo Dawidowicz!!
Po Goryckiej ciężko było się spodziewać więcej (chociaż jej miejsce i tak jest dość wysokie). To jest elita a nie U23 i doświadczenie ma znaczenie, poza tym to jej pierwsza impreza tej rangi. Myślę że trener Piątek wypowiadał się o jej starcie na wyrost, mówiąc że będzie aż tak dobrze. Paulinę czeka jeszcze sporo ciężkiej pracy, może za 4 lata będzie podium :->

#20
Scott i DT dość mocno wchodzi w koła 650, będą gotowe rowery, koła, amory. Spokojnie można już wszystkie elementy dostać. Kolega właśnie kupił obrecze i może w tym tygodniu skończy koła to przymierze czy do mojej ramy (koła 26") się zmieszczą. Tzn wejdą na pewno ale ile miejsca zostanie? Ogólnie na średnicy są one ok 2-3cm wyższe niż 26" ale ok 4cm niższe niż 29".

#24
Sądząc po oponach Continental to Bresset miała koła 26" - pod 650B na razie nie ma zbyt dużego wyboru opon (z calą pewnością nie wszedł w to Conti), ale na Igrzyska często potrafią prototypy zapodać i zwykły zjadacz bułek niewiele o tym wie. A ta korba to prawdopodobnie FSA K Force Light 386 czyli mocowanie na 3 śruby przy BCD 86. Jak dla mnie porażka bo wyboru w koronkach nima.
https://www.facebook.com/evobikesycow

#25
650 jest dopuszczone skoro w RPA w facetach tam ktoś (nie jestem w męskim XC specjalnie obeznany) wykosił na nich :lol: Prototypy zawsze spoko

"Nino Schurter ma z przodu 1 tarczę, zaś z tyłu aż 14 przełożeń." :shock: :shock:

#26
wloch bez sioodelka i sztycy ...ciekawe czzy utrzyma 3 miejsce ?????+
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#28
skolioza pisze:drugi Szwajcar - choć uważam że jemu należała się wygrana [/quote

SCOTT Ci sie marzyl ze zlotym medalem, a nie Nino ;-)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#29
staszek pisze: "Nino Schurter ma z przodu 1 tarczę, zaś z tyłu aż 14 przełożeń." :shock: :shock:
cytujac Kult - "one day, telewizja kłamie(...)" :D
skolioza pisze:Kaczko - te o których pisał Stach, czy te na których Panie jechały?
myślę że i te i te to 650b
tak samo uważam jeśli chodzi o panów, to chyba nie były 26"
Ostatnio zmieniony 2012-08-12, 15:19 przez kaczko, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Scott Superamerican 1994
Alpinestars Cro-Mega DX 1991[/b]
Alpinestars Al-Mega 1991