#33
Wiem Poldku
Ale lepiej chyba w tym wypadku mieć Krossa 2012 niż nic - bo na pierwotny skład można chyba tylko liczyć z okazji wcielenia Gunsów do Rock and Roll Hall of Fame... ;-)

A kończąc OT i wracając do tematu
Grześku - proponuję zaplanuj przyjazd na zlot w czerwcu Przy ognichu, w dobrym i relatywnie licznym towarzystwie (bo chyba najwięcej retrobikerów w jednym miejscu gromadzi właśnie zlot) można tyle rzeczy zasłyszeć, ilu na forum przez 3 lata nie wyczytasz :-)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#34
Skolioza, art. chciałbym napisać nieco wcześniej, niż w czerwcu :-) Na zlot wybrałbym się z miłą chęcią tylko nie wiem, czy praca pozwoli. No i jak wpasuję się w towarzystwo ze swoim rowerem, w którym najstarsze części są z roku 1998 (amor i przerz. tylna)?

#35
Punkxtr pisze:Skolioza, art. chciałbym napisać nieco wcześniej, niż w czerwcu :-) Na zlot wybrałbym się z miłą chęcią tylko nie wiem, czy praca pozwoli. No i jak wpasuję się w towarzystwo ze swoim rowerem, w którym najstarsze części są z roku 1998 (amor i przerz. tylna)?
Co niektórzy będą tam nawet bez roweru a przy ognisku każdy się zmieści:)
Lodzermensch

#38
Ja byłem na poprzednim ale musiałem wracać tego samego dnia.Tym razem to wczoraj już zarezerwowałem nocleg na cały weekend w dolince tak tam jest fajnie:)
Lodzermensch