Znaleziono 584 wyniki

Re: I po zlocie 2020

Dzięki. Miło było zobaczyć znajome gęby, trasa w sam raz - sportowo i widokowo. Podziękowania największe dla organizatora, ale i dla tych którzy się stawili w Będkowskiej. Do następnego!

Re: Zlot 2020

Ja dziś dostałem wiadomość że już na polu namiotowym nie ma miejsca, więc i rezerwacji nie będzie. Ale ja będę bankowo!

Re: Retro Kraków

Może troche luźniej powiązane z tematem, ale widzę że na youtube coraz więcej filmów związanych z retro - czyżby na nowo ożywienie rynku w sezonie 2020? :)

Przynajmniej dobrze wiedzieć do której. Poza tym chyba można w drugą stronę bez problemu ruszać

Popieram w pełni Skoliozę, dodam jeszcze od siebie - o ciebie, hitor, mi nie chodzi, możesz się zabić na 51szym przejeździe w tym stylu (czego Ci nie życzę, bynajmniej) i w zasadzie życie będzie toczyć się tak samo - twój wybór. Jeśli natomiast swoim brakiem odpowiedzialności (czy może poprawności, ...

Doskonale wiem w którym momencie będę się z kimś mijał. (...) Gdybym miał kogoś zabić oszołomie to już dawno temu bym w kogoś przyładował. W zeszłym roku byłem tam 50 razy! I jakoś nikomu nic się nie stało. W sumie to można by liczyć że ponad 100 razy stamtąd zjeżdżałem. (...) Po prostu żal ci dupę...

Focker, trochę kotleta odgrzałem, ale jakbyś chciał najbardziej obiektywne porównanie, to dysponuję Jamisem Dakota z 2008 na 26 cali :mrgreen:

Bart pisze:Ja dzisiaj próbowałem zaprzyjaźnić się z ebajkiem, 20 km i prawie się udało :-P

Na prawdę fanie się tym jeździ. Niestety hamulce do dupy. Za te pieniądze powinna być hydraulika.

Stawiam wniosek o przesunięcie tego postu do sekcji gimnastycznej.

Jakaś narracja z Krystyną Czubówną by się przydała, bo niezły zwierzyniec

Olej to olej, nie ważne jaki "cel" jest napisany na opakowaniu, ważne są właściwości.

Też ostatnimi czasy smaruję łańcuch 20stką motula, po prostu czyścić i aplikować ponownie trzeba ciut częściej, niż jakieś wynalazki wosko-teflonowo-coś.

Wyszukiwanie zaawansowane