#91
nie uda Ci się załatwić jakiegoś zaświadczenia, że jesteś uprawniony do jazdy samochodem, i że Twoje auto jest tip-top (oni mają centralną bazę przeglądów teraz) ?:-/
Chociaż sumie to w jeden dzień nawet nie doczekasz się w kolejce do okienka :-?

#92
Nie wiem, ale ostatnio są takie dziwne dni... Zgubiłem śrubkę od regulacji przerzutki... Jak miałem jechać z kumplem po nią to musiałem mu zrobić z rowerem... To zgubił się klucz imbusowy - poszliśmy do sklepu kupić, ale już było za późno, żeby jechać na Miodową to pojechaliśmy na krótką wycieczkę (takie własne podwórko :-D). Jak wróciliśmy przeszył mnie strach - jedna z zapinanych kieszeni spodni była otwarta i nie było w niej kluczy... Całe szczęście okazało się, że klucze były w szufladzie, ale co się wkurzyłem to moje...
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I

#93
staszek, takie numery nie przechodzą, do 2 w nocy czytałem na necie i TRZEBA MIEĆ PRAWKO w kieszeni, żeby prowadzić i już. nie ma żadnych ulg nawet dla ofiar kradzieży mając z urzędów zaświadczenia.
dowód rejestracyjny to już wogóle trzeba mieć bo bez tego laweta i parking policyjny!
dodo, ja dzisiaj jak wstałem to przez chwilę myślałem, że to zły sen. jednak nie. liczę że ktoś będzie uprzejmy i nie weźmie kredytu na moje papiery tylko odeśle mi wszystko
<naiwniak?>
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

#94
Prawo, prawem, życie, życiem. Jeśli trafiłbyś na wyrozumiałego policjanta to myślę, że by uszło jakbyś miał potwierdzenie zgłoszenia kradzieży/zagubienia (szczególnie u mojego szwagra). Gorzej jak trafisz na ten drugi typ, a co gorsza na strażaków wiejskich...

#95
Jak nie nie masz przy sobie prawka ale posiadasz kwalifiakacje do prowadzenia to jesli mozna potwierdzic Twoja tozsamosc to jest 50 pln mandatu,co do dowodu rejestracyjnego to jego brak to rowniez 50 pln,obie opcje przerobilem niejeden raz na wlasnej skorze.Niestety brak OC to laweta i spora kara,niewazne ze jest zaplacone,polise musisz miec przy sobie i juz.Takze to juz uwala cala podroz,bez prawka i dowodu jezdzilem z poltora roku i sie da:)
Lodzermensch

#97
Mialem tylko OC i to nie do konca takie jak trzeba:) a dowod osobisty mialem ale niewazny bo jeszcze ten papierowy,ogolnie bylo wesolo jak mnie wąsacze zatrzymywali.
Lodzermensch

#100
haloo
pytanko >jedzie ktoś jakoś jutro rano z krk ,do tej brandysówki i miałby 2 miejsca w samochodzie?
z góry dzięki za info ,tak mi sie poukładało ,że niestety nie bede mógł się dzisiaj tam raczej zjawić ,a żałuję
chyba ,że ktoś śmiga tam dziś koło 22:) bo takoż jakoś się wyrobię
jeśli tak to prosze o kontakt na 696 832 256 >adam ,nawet sms wystarczy -to oddzwonię
a telefon podaje bo za 2 godziny nie bede miał już raczej dostępu do netu

tak czy siak do zobaczenia

#102
rurokura: na 90% bede jutro smigal autem - chyba, ze sie cud zdarzy jakis. Wyjazd kolo 10 rano mysle - max 11. Jade z Bronowic, wiec mozemy sie umowic gdziekolwiek na drodze AGH - Przybyszewskiego - Rondo Ofiar Katynia. Moj numer 501275528

Auto kombi, moge wziac 3 osoby, bagaznik pusty, wejda ze 2 rowery, na dach dodatkowo ze 3. Ja wezme chyba tylko jeden rower..
cron