#17
No, ostatnio miałem trochę rzeczy na łbie, i zapomniałem, że to już marzec nam nastał.
Generalnie, to wchodzę w to, ale ostateczną odpowiedź dam Ci jutro, po rozmowie z żoną. Wiesz, jak jest, porządek szarż obowiązuje.
No i trochę jestem w prochu ze swoim hoppem na tę wyprawkę, ale powinienem nadgonić przez weekend.
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

#20
wróciłem :-D muszę się nieco ogarnąć z tym wszystkim (foty etc) ale wstępnie muszę powiedzieć że było super! Nawet kolega Zimniasty śnieg mi wykrakał w środku wiosny ;-)

Wypad należałoby zatytułować puszczańsko-leśnym :-)
Na wstępie nieco statystyk żeby mi nie uciekły z pamięci:
- I dzień - Krk - Nowa Dęba przez Puszczę Niepołomicką i część Puszczy Sandomierskiej (na wschód od Mielca) dystans 197,59; czas jazdy 8:10:41; prędkość średnia 24,16; maksymalna 40,12
- II dzień - Nowa Dęba - Wola Duża k/Biłgoraja przez pozostałą część Puszczy Sandomierskiej i Lasy Janowskie; dystans 126,79; czas jazdy 7:03:23; prędkość średnia 17,96; maksymalna 34,71
- III dzień - Wola Duża k/Biłgoraja - Jarosław przez Puszczę Solską; dystans 118,48; czas jazdy 6:48:13; prędkość średnia 17,41; maksymalna 36,08
ciąg dalszy i więcej szczegółów nastąpi ;-)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#24
Zacna wycieczka, muszę kiedyś spróbować sakwiartstwa, bo z zazdrością czytam takie tematy :-P
Czekam na dalsze fotki :-D
[center]Sztywne jest lepsze[/center]

#25
Stachu - w I dzień w 99% procentach był asfalt, więc bez przesady ;-)
Qsiku - z Nowej Dęby pojechałem przez Bojanów do Niska, przeskoczyłem San i kluczyłem po lesie - najpierw w kierunku rezerwatu Imielity Ług, później przez Łążek Garncarski do Szklarni, Porytowego Wzgórza i dalej w stronę Biłgoraja
Hinko, trzeba było chcieć spróbować we czwartek - była okazja, a ja bym się na kole powoził ;-)

Galeryjka znajduje się tu, zapraszam
http://retromtb.pl/galerie/jazda/lasy_janowskie.htm
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#26
Na III baz IV rocznice o tym pomyślimy, na razie skupiam się na rąbaniu km pod starty w tym sezonie ;-) a z osprzętu sakwiarskiego, to nawet górala nie mam na chodzie :-P
Pozostanę na tą chwile przy podziwianiu fotek :-)
[center]Sztywne jest lepsze[/center]

#29
To nie wiem gdzie dojechałeś :) Bo sam rezerwat nie jest ogrodzony, ani nie ma tam zakazu wstępu. Ale może kiedyś będzie okazja oprowadzić po swoich terenach.

#30
z miłą chęcią :-) a dojechałem do południowo-zachodniego "rogu" rezerwatu i przejechałem wzdłuż jego południowej granicy (przynajmniej sugerując się terytorium zaznaczonym na mapie) Spotkałem też na jednym odcinku wygrodzenie takie jak ogradza się obszary z nowo nasianymi drzewami (tyle że tam oczywiście nie było nowych wysiewów), oraz tabliczki "rezerwat ścisły zakaz wstępu"
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#31
drogi nasz Ojcze Dyrektorze;) - a powiesz czy wracales pociagiem? i skad? chcialbym skorzystac w wakacje z tej linii, ale slyszalem ze jest "zawieszona do odwolania" (ah to pkp:/)
Obrazek

#33
skolioza pisze:A jakoś od maja miał być przywrócony pociąg do Zamościa (przez Stalową, Biłgoraj, Zwierzyniec) - jak rozpatrujesz wyjazd to wklepuj konkretną datę w szukacz połączeń
dokladnie o to mi chodzilo! super
Obrazek