#16
bo wiesz tam są fajne fotki z ładnymi widokami hehehehe w sumie link do moich jest to mozna sobie pooglądać.
Powiem tylko że jak żółtym zjechaliśmy z łaki to zrobiła sie bajeczna kraina las i masa igliwia, dywan, jakze ładnie tam było, aparat niesety wszystkiego nie oddaje
www.velotech.pl

#19
Ale powiem Ci Aldek, że wypadzik pomimo tego iż wlókł sie troche z powodu ślizgania i psa to jeden z ciekawszych terenowo, mnie jak zawsze urzeka zjazd ten powrotny do Ojcowa , widoczki po prawej i wjazd do tego koszmarnie powalonego lasu.

Na wiosne przygotuje coś jeszcze ciekawszego tylko daj znać jakoś z 2 tygodnie wcześniej o terminie przyjazdu, zarezerwuj na wycieczke cały dzień i pieska w domu, mamy w okolicach jeszcze sporo ciekawostek dla "zagranicznych turystów " . :lol:
www.velotech.pl

#20
No, nie zaprzeczę, ten zjazd com się tam tak zachwycił widokami, żem się wyglebił, zapamiętam na długo. No i ten widok na Tatry też był fajny na koniec.
Na wiosnę teź będę, rzecz jasna. Psa też zostawimy, bo po tym wypadzie przez następny dzień nie za bardzo chciał wychodzić na spacer, a żona mi tydzień truła, żem go zamęczył :-D
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/