#20
Mnie się podoba. Przydał by mi się taki na miasto...Czy zaciski kół to shogun?
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#27
A taka naklejkę "Retro MTB" to jak można zdobyć?
I zacisk sztycy fiolet jeszcze by się przydało założyć.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#29
Retromen pisze:A taka naklejkę "Retro MTB" to jak można zdobyć?
I zacisk sztycy fiolet jeszcze by się przydało założyć.
Naklejki to tylko na zlotach są dostępne, musisz podjechać:)
Lodzermensch

#30
skolioza pisze:Naklejki jeszcze jakieś powinienem mieć - przypomnij mi adres na PW to podeślę
Zaciski i owszem, ale nie było na stanie akurat, a miało być budżetowo z tego co pod łapą ;-)
a dałoby radę taką naklejkę jak już poskładam helmuta? :mrgreen: Wiesz skolioza, marketing za free a tu u nas mało retro widzę raczej, chyba że jakieś zajechane żynchy używane przez studentów i kloszardów :mrgreen: (serio). Dzielnie reklamował bym forum bo helmuta zamierzam ujeżdżać aż do końca sezonu letniego :lol: Da radę?

Re: S'bike 26" (uff ;-)) - roboczy pomykacz

#40
Odgrzewam nieco, takie cudo kupiłem, będzie projekt z niego:

Obrazek


Obrazek


Ciekawostka taka, że.. poprawcie mnie jeśli się mylę, ale ze zdjęć spotykanych Sbików widać, że były ubierane w Syncrosy, tu jest sztyca Syncrosa (ledwo widać logo wytarte), ale jest tytanowa! raczej ;)
..sądząc po wadze, no i ścianki rurki cieniutkie.

Obrazek
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: S'bike 26" (uff ;-)) - roboczy pomykacz

#42
Pisząc 'haki' masz na myśli Voteca? Jeszcze się nie zapoznałem z nomenklaturą tu na forum obecną :)
Nie no wałkowałem gościa i wiedziałem, że rama alu. A co, były takie stalowe? Chyba, że coś źle zrozumiałem..
Suport, właśnie miałem pisać jak to odkręcić, bo nie miałem z takim styczności. Ale i tak zaorany (kiepsko się kręci).
Dałem za rower 400zł + 28 przesyłka, graty typu 'tourney' powykręcałem, koła Bontragera ładne, Votec pracuje dobrze.
Teraz powoli będę kminił co przemalować itd, ja się z takimi sprawami nie spieszę, więc efekt finalny będzie.. kiedyś :)
..no i jeszcze ten Votec, chcę żeby tu został, tylko mocowanie pod tarcze jakieś pomotane :/ chciałem do niego HS33 założyć, ale pivotów w Votecu brak.
Mam jeszcze Gustavy, ale rama nie ma mocowania.. ehhh i takie rozterki.


suport:
Obrazek
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.
cron