#241
Bart pisze:
hit00r II pisze:Skoro nie to znaczy że w XC ?
No widzisz. Tak jak większość nie wiesz o czym piszesz. Nie jeździli 29erem, a krytykują. Nie startowali nigdy w zawodach, a wyśmiewają.

W zawiązku z tym zaprzestaję kontynuowania wątku Cuba i tematu o moich startach w zawodach.
Ej nooo NIE OBRAŻAJ SIĘ :-|
Ja mógł bym się obrazić ponieważ napisałeś że nigdy w żadnych zawodach nie startowałem pomimo że wielokrotnie o nich nadmieniałem :-P
Bez twoich tematów zrobi się cholernie nudno i szaro :-/
To co zamieszczasz żyje własnym życiem i to jest piękne :-)
Kiedyś miałem swoje bodajże o Scott Endorphin oraz Mongoose a teraz są twoje i jest fajnie :lol:

#243
DługiDżon pisze:Ciary mialem jak to ogladalem :-D Dzieki za ten yt link! Normalnie... Ehh... Szkoda gadac. To byla jazda 8-)
Ale co oglądałeś ?

#244
marcin74 pisze:
hit00r II pisze: Jak dla mnie była by zbyt męcząca fizycznie ... technicznie zapewne też.
Nie poprowadzili jej dziurawymi asfaltami :idea: :?:
dziwne :roll: bardzo dziwne
Nie rozumiem do czego pijesz ... ?
Jak jesteś taki cwany i dla ciebie to jest lajt - wpadnij kiedyś z innymi to sobie pojedziemy.
Jeśli nam dołożysz 20 minut i nawet kropla potu ci nie poleci z czoła to postawię ci pół litra Warki Radler o smaku grejpfrutowym :-P
A póki co to swoje przechwałki zachowaj dla siebie bo przecież prawdziwy mistrz nie musi się chwalić - ON WIE ŻE JEST NAJMOCNIEJSZY 8-)

#245
hit00r II pisze:
DługiDżon pisze:Ciary mialem jak to ogladalem :-D Dzieki za ten yt link! Normalnie... Ehh... Szkoda gadac. To byla jazda 8-)
Ale co oglądałeś ?
wroc do posta marcin74... Dariusz Gil (mam nadzieje ze nie przekrecilem nazwiska...)

#246
DługiDżon pisze: Ale co oglądałeś ?
wroc do posta marcin74... Dariusz Gil (mam nadzieje ze nie przekrecilem nazwiska...)[/quote]
Gil to się chyba ścigał z Formickim z tego co pamiętam.
Oni obaj byli koksami jakich mało.
Na temat Formickiego to mogę coś napisać bo z nim jeździłem ... to był taki łamacz korb że szok :shock:
Najlepsze były treningi w terenie ... nie mogłem uwierzyć w to co widziałem - stałem i tylko gębę rozdziawiałem :shock:
Później jechałem sam w to samo miejsce żeby oni nie widzieli i usiłowałem się nie zabić na tych zjazdach :mrgreen:
Wygrywał w kraju wszystko jak chciał i z kim chciał w swojej kategorii ... czasami tylko ustępując nielicznym.
W przypadku Formickiego sprawa miała smutny finał bo po przez złe prowadzenie został ZAJECHANY ... dosłownie :-|
Później przyszły problemy ze zdrowiem i koniec zawodniczej kariery.

#247
hit00r II pisze:Jak jesteś taki cwany i dla ciebie to jest lajt - wpadnij kiedyś z innymi to sobie pojedziemy.
Jeśli nam dołożysz 20 minut i nawet kropla potu ci nie poleci z czoła to postawię ci pół litra Warki Radler o smaku grejpfrutowym :-P
Z dziadkiem chcesz sie scigac ???? gdzie Twoja ambicja ????
Co do Warki to mozesz stawiac swoim kolezka spod budki z piwem
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#248
marcin74 pisze:
hit00r II pisze:Jak jesteś taki cwany i dla ciebie to jest lajt - wpadnij kiedyś z innymi to sobie pojedziemy.
Jeśli nam dołożysz 20 minut i nawet kropla potu ci nie poleci z czoła to postawię ci pół litra Warki Radler o smaku grejpfrutowym :-P
Z dziadkiem chcesz sie scigac ???? gdzie Twoja ambicja ????
Co do Warki to mozesz stawiac swoim kolezka spod budki z piwem
No i widzisz jaki jesteś ŻAŁOSNY człowieczku ... ja do ciebie z żartami a ty zachowujesz się jak cham.
Masz tyle lat na karku a bredzisz niczym stulejarz.
Warka Radler nie jest spożywana przez takich spod budki z piwem ponieważ ma 0% alkoholu!
Dziadkiem jesteś ?
Hmmm ja myślałem że 44 lata w porównaniu do moich 36 to jeszcze zbyt mało żeby nazywać ciebie dziadkiem ale skoro chcesz ?
Sądziłem żeś równy chłop z poczuciem humoru ale widzę że ty tylko potrafisz wtykać szpilę cokolwiek by się nie napisało.

#249
hit00r II pisze: No i widzisz jaki jesteś ŻAŁOSNY człowieczku ... (...)
Masz tyle lat na karku a bredzisz niczym stulejarz.
??????????
Ojcze dyrektorze mozna z tym cos zrobic ???
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#250
marcin74 pisze:
hit00r II pisze: No i widzisz jaki jesteś ŻAŁOSNY człowieczku ... (...)
Masz tyle lat na karku a bredzisz niczym stulejarz.
??????????
Ojcze dyrektorze mozna z tym cos zrobic ???
A ty to niby w porządku ?
INSYNUUJESZ że mam kolegów meneli co jest chamstwem i obrazą :!: - "Co do Warki to mozesz stawiac swoim kolezka spod budki z piwem"
To że nie napisałeś słowa na K bądź CH nie czyni ciebie czystym.
U innych widzisz to co ciebie wpienia ale u siebie samego już nie ?
No właśnie ... Ojcze Dyrektorze. Może by wywalić NASZE posty bo przecież Marcin74 również nie jest bez winy.
PS Marcin74 to skarżenie to ci jeszcze zostało z lat dziecinnych :roll: :?:

#251
hit00r II pisze:
DługiDżon pisze: Ale co oglądałeś ?
wroc do posta marcin74... Dariusz Gil (mam nadzieje ze nie przekrecilem nazwiska...)
Gil to się chyba ścigał z Formickim z tego co pamiętam.
Oni obaj byli koksami jakich mało.
Na temat Formickiego to mogę coś napisać bo z nim jeździłem ... to był taki łamacz korb że szok :shock:
Najlepsze były treningi w terenie ... nie mogłem uwierzyć w to co widziałem - stałem i tylko gębę rozdziawiałem :shock:
Później jechałem sam w to samo miejsce żeby oni nie widzieli i usiłowałem się nie zabić na tych zjazdach :mrgreen:
Wygrywał w kraju wszystko jak chciał i z kim chciał w swojej kategorii ... czasami tylko ustępując nielicznym.
W przypadku Formickiego sprawa miała smutny finał bo po przez złe prowadzenie został ZAJECHANY ... dosłownie :-|
Później przyszły problemy ze zdrowiem i koniec zawodniczej kariery.
O i to jest też jakieś info na temat początków MTB w kraju. Dzięki. Jeśli chodzi o doping to ja z tym nie mam najmniejszego problemu. Starożytni żarli surowe bydlęce jaja bo wypraktykowali że coś w nich "siedzi" dobrego i pożytecznego, no to żarli :mrgreen: Indianie z dzisiejszego USA żarli surowe jaja, wątroby i jelita zabieganych na śmierć bydlaków bo wiedzieli że to pożyteczne i zdrowe, tzn. przodkowie przekazali im tą wiedzę i nauczyli ich co jest najlepsze, itd. itd. To trwa do dziś, zmienił się tylko sposób "przyswajania" odpowiednich środków. Dziś jest skuteczniej i szybciej, ale nie koniecznie zdrowiej... Ale to zależy.

#252
DługiDżon pisze:O i to jest też jakieś info na temat początków MTB w kraju[/quote

DlugiDzonie uwazaj na te Hity :idea:
"Gil to się chyba ścigał z Formickim z tego co pamietam "

Bo to niestety nieprawda .....chociazby z racj roznicy wieku ww ;)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#253
hit00r II pisze:No właśnie ... Ojcze Dyrektorze. Może by wywalić NASZE posty bo przecież Marcin74 również nie jest bez winy.
Nie Panowie Trzeba ważyć słowa zanim się je napisze, a nie zamiatać pod dywan i próbować udawać że nic się nie stało

Darka Gila miałem okazję kiedyś poznać - czlek z żelazną łydą, stalową psychą i idącymi za tym sukcesami a odnosił się do mnie, szaraka jak do równego sobie Na prawdę mi tym zaimponował - zero rozdmuchanego ego, wywyższania się, pozy kto to ja nie jestem itd
A najlepszy dowód że był rozpoznawalnym zawodnikiem w światowym peletonie dał mi na Mistrzostwach Starego Świata w Walii w 2010 roku Tim Dawies z Alpinestarsa - gadka szmatka, a Tim ni z gruchy ni z pietruchy wypala coś w rodzaju "Znasz Dariusza Dżila? Kurczę co za gość... na stromych śliskich podjazdach gdzie każdy walczył o przetrwanie ten jechał równo, na twardym przełożeniu jakby było zupełnie płasko!"
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#254
skolioza pisze: Darka Gila miałem okazję kiedyś poznać - czlek z żelazną łydą, stalową psychą i idącymi za tym sukcesami a odnosił się do mnie, szaraka jak do równego sobie Na prawdę mi tym zaimponował - zero rozdmuchanego ego, wywyższania się, pozy kto to ja nie jestem itd
A najlepszy dowód że był rozpoznawalnym zawodnikiem w światowym peletonie dał mi na Mistrzostwach Starego Świata w Walii w 2010 roku Tim Dawies z Alpinestarsa - gadka szmatka, a Tim ni z gruchy ni z pietruchy wypala coś w rodzaju "Znasz Dariusza Dżila? Kurczę co za gość... na stromych śliskich podjazdach gdzie każdy walczył o przetrwanie ten jechał równo, na twardym przełożeniu jakby było zupełnie płasko!"
Mam dokładnie takie same spostrzeżenia - z tym tylko, że kiedy ja się ścigałem i spotkałem go na jakimś wyścigu, to byłem szesnastoletnim szczawiem.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#255
marcin74 pisze:[
"Gil to się chyba ścigał z Formickim z tego co pamietam "
Bo to niestety nieprawda .....chociazby z racj roznicy wieku ww ;)
Napisałem to w tym sensie że razem bywali na tych samych zawodach :mrgreen:
Czasem można się rypnąć o 10 lat ;-)

#259
Bart pisze:Nic z tego.

Przyszły nowe pierdoły do Cuba. Korciło mnie niemiłosiernie, żeby je pokazać, ale dałem radę i się powstrzymałem :-D
Kurde ... :-/ NIE RÓB NAM TEGO!

#260
hit00r II pisze:
Bart pisze:Nic z tego.

Przyszły nowe pierdoły do Cuba. Korciło mnie niemiłosiernie, żeby je pokazać, ale dałem radę i się powstrzymałem :-D
Kurde ... :-/ NIE RÓB NAM TEGO!
Ha ha. Po niedzieli przyjdzie jeszcze coś bardzo fajnego :-P

Muszę coś wymyślić gdzie to wszystko teraz notować. Chyba bloga założę :mrgreen:
Diamond Back Apex SE '96, Superior XP 939

#266
marcin74 pisze:
DługiDżon pisze:O i to jest też jakieś info na temat początków MTB w kraju[/quote

DlugiDzonie uwazaj na te Hity :idea:
"Gil to się chyba ścigał z Formickim z tego co pamietam "

Bo to niestety nieprawda .....chociazby z racj roznicy wieku ww ;)
Dzisiaj z najbardziej wiarygodnego źródła wiem że Piotrek przez jakiś czas ścigał się z Gilem.
Więc nie popełniłem błędu :mrgreen:

#267
hit00r II pisze::mrgreen:
co suszysz te zeby :idea:
w czasach ktore nas interesuja :idea: a wiec poczatki mtb :idea: mogl sie scigac najwyzej z jego mlodszym bratem ;)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#268
marcin74 pisze:
hit00r II pisze::mrgreen:
co suszysz te zeby :idea:
w czasach ktore nas interesuja :idea: a wiec poczatki mtb :idea: mogl sie scigac najwyzej z jego mlodszym bratem ;)
Hmmm w sumie to podałem mu tylko nazwisko GIL :mrgreen:
Więc możesz mieć rację trollu :->
Aczkolwiek kiedy Formicki przechodził do seniorów mógł zahaczyć o Gila , który wtedy był jednym ze starszych zawodników tej kategorii.

#269
hit00r II pisze:Hmmm w sumie to podałem mu tylko nazwisko GIL :mrgreen:
bo nie miales siermiego pojecia ze Darek mial mlodszego brata Mariusza :idea:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#270
marcin74 pisze:
hit00r II pisze:Hmmm w sumie to podałem mu tylko nazwisko GIL :mrgreen:
bo nie miales siermiego pojecia ze Darek mial mlodszego brata Mariusza :idea:
Miałem ... tyle że nazwisko Gil zawsze mi się kojarzyło z tym starszym bardziej utytułowanym.
Nie wznoś się więc tak wysoko bo możesz boleśnie upaść 8-)