#136
Piotr pisze: znaczy się nie będzie Cie tam . . .całe szczęście bo tubylcy musieli by się zabarykadować . . .
a teraz wytłumacz co masz na myśli polskich brudasów, bo ja np z roboty brudny wychodzę, a ubrudzony człowiek nie jest warunkiem jego zachowania, tak samo po całym dniu jazdy w górach też się jest "brudasem" jak pogoda nie dopisze.
A może buractwem jest walnąć się pod wodospad jak nikt nie widzi że nie wolno ?
Ech ... Polacy to parszywi śmieciarze i tyle. Wystarczy przejść się do pierwszego lepszego lasu żeby ujrzeć co tam się dzieje - jeden wielki śmietnik.
Te polskie ścierwa robią z własnego kraju jeden wielki syf - to miałem na myśli pisząc brudasy.
Ja NIGDY NIE ŚMIECĘ bo nie jestem taką parszywą gnidą.
Buractwem jest walnąć się do wodospadu jeśli jest to wbrew przepisom ... chciałeś mi dowalić ale ci nie wyszło bo ten wodospad jest jedynym w moim regionie gdzie nie ma żadnych głupich ograniczeń i można się kąpać gdzie chcesz i ile chcesz 8-)
Tak więc nawet TY możesz tu wleźć BRUDNY po robocie :lol:

#140
Bart pisze: Przynajmniej nie po asfalcie.
Od tego mam szosówkę.
No ale o co ci chodzi ? Dowartościowujesz się tym że ja katuję najtrudniejszy podjazd asfaltowy w kraju rowerem MTB ?
Żeby tam wjechać szosówką to raz - trzeba ją mieć a dwa posiadać odpowiednią łydę żeby to podjechać ponieważ ja nie zaliczam podjazdu jeśli zejdę z roweru 8-)
Po za tym trudność tego podjazdu PO ASFALCIE znacznie przekracza ten twój pseudo wyścig w terenie i tyle w temacie.
Ile razy mam ci odpisywać na te twoje durnowate zaczepki ?
A jeśli ci mało trudności na Odrodzenie to Petrovka czeka 8-) i jesteś pozamiatany.
Coś jeszcze ? Mam cie bardziej zdołować ? Chcesz czy nie :-) ?
A może czas najwyższy żebyś się tu wybrał w moje rejony i wtedy skończy się gadanie bo POKAŻESZ KLASĘ jaki jesteś kozak :lol:

#145
Cezary Czapski pisze:
hit00r II pisze:To wygląda jak wycieczka a nie wyścig :shock:
też jeździsz w "wycieczkach", czy tylko na "Odrodzenie" ?
Skonstruuj poprawnie pytanie bo nie jestem w stanie zrozumieć jego sensu.

#146
Czy w ciagu roku/sezonu zaliczasz przynajmniej 2-3 starty w zawodach/wyścigach na dystansie ok. 35 lub 70km, czy tylko wjeżdżasz na Odrodzenie lub krecisz się po okolicy ?


marcin74 pisze:
Bart pisze:Może ktoś będzie miał ochotę przejrzeć:

https://mtb-xc.pl/2018/04/24/milko-mazu ... n-zdobyta/
Dwoch moich dawnych wychowankow startowalo w tym wiscigu ...jeden na dlugim(9m) i jeden na srednim dystansie (3m) :)

i musze wziasc w obrone Bart´a bo z tego co mowili i to trasa jak na Polskie warunki wymagajaca :idea:
porownali do Kazurki (ostatnie mistrzostwa Polski XC ) cyt " jak Kazurka tylko bez dropow "
hit00r II, tak tylko pytam skoro oceniasz to jako wycieczkę
* KIRK Revolution x 4 * <[shadow=cyan]MISTRAL Vision Alu Pro [/shadow]> < FILMOTEKA >

#147
Cezary Czapski pisze:Czy w ciagu roku/sezonu zaliczasz przynajmniej 2-3 starty w zawodach/wyścigach na dystansie ok. 35 lub 70km, czy tylko wjeżdżasz na Odrodzenie lub krecisz się po okolicy ?
tak tylko pytam skoro oceniasz to jako wycieczkę
Obecnie już nigdzie nie startuję bo to dla mnie bezsens - gra nie warta świeczki.
Katuję Odrodzenie i inne trasy jak zacięta płyta ;-)
Kiedyś były wyścigi na Śnieżkę i miejscowe maratony więc doskonale pamiętam pewne trasy oraz ich skalę trudności.
Dobrze że naszemu zawodnikowi się cokolwiek chce bo nawet jeśli jest płasko to chęć rywalizacji z innymi powoduje o wiele mocniejsze tempo pomimo łatwej trasy.

#152
Powiem Ci że ten zjazd nie wyglądał na filmiku jakoś specjalnie groźnie...
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#154
??????
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#158
Tak to jest kiedy się jest z techniką jazdy na bakier.
Większość tych maratończyków robi kilometry na szosie , później wsiadają na MTB i się gubią bo nie są objeżdżeni w terenie.
To mnie zawsze irytowało na tych maratonach bo większość ludzi kompletnie nic nie umiała ... tylko kręcić pedałami.
Jak przyszedł zjazd to się gubili nie pozwalając innym się rozpędzić.
Zapewne kamera spłaszcza ... podejrzewam że tam był piach albo jakieś liście i w nich jakiś korzeń.
Dlatego tak ładnie lecieli na pysk :lol:

#159
Większość tych maratończyków robi kilometry na szosie , później wsiadają na MTB i się gubią bo nie są objeżdżeni w terenie.
To mnie zawsze irytowało na tych maratonach bo większość ludzi kompletnie nic nie umiała ... tylko kręcić pedałami.
Jak przyszedł zjazd to się gubili nie pozwalając innym się rozpędzić.
święto - ja się z Tobą zgadzam! :mrgreen:
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#163
Opis etapu 4, który już w niedzielę: :-D

Specyfikacja 1 rundy:

ok. 22 km

ok. 280 metrów przewyższenia na 1 rundzie

podłoże dość suche, zazwyczaj twarde, kilka sekcji piachowych

wyścig szybki, dynamiczny, sporo ścieżek typu singletrack

trasa bardzo malownicza.

Dystanse:

Wyścig PRO: 3 rundy - 66 km
Wyścig Expert: 2 rundy - 44 km
Wyścig Hobby: 1 runda - 22 km
Diamond Back Apex SE '96, Superior XP 939

#164
Jeżdżę podobną ligę - SolidMTB. Na giga mamy zwykle ok 60-70km. Przez 3h naprawdę jest co robić i nie ma kiedy odpocząć. Niby teren lekko falisty, ale ilość przyspieszeń i hamowań rozwala system i męczące to bardzo. Na singlach praktycznie nie da się wyprzedzać, no chyba że dubluję to mają obowiązek mi zjechać.
https://www.facebook.com/evobikesycow