#16
DOMAN pisze:Co to za dzynks na wózku przerzutki? Jakaś naklejka, że niby nowa przerzutka?
najkrótsze wózki w Sh i SR miały takie nalepy z ograniczeniami bodaj wypisanymi- szybko złaziły ale niektórym przetrwały (jako nowe były czerwone w Sh)

Marin ładny ale nr tel mi podaj bo się z kurierem nie znajdziesz i kasety nie dostanie :-P
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#17
Marin ukończony w 💯%. Na FD trafił xtr 900. Dzisiaj podkręciłem nim 30km. Idzie dobrze i świetnie skręca. Podobnie mi się na nim jeździ jak na GT RTS. Jest klimat na nim a to najważniejsze. Jeszcze raz to podkresle ,manetki i przerzutki działają jak marzenie. Są jednak niewygodne w obsłudze.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
Załączniki
IMG_20180319_190712.jpg
IMG_20180319_190826-2390x2025.jpg

#19
Bardzo mi się podoba obecny "trend" :) coraz więcej fajnych klasycznych fur na forum.
Bardzo mi się podoba

PS. Manetki najgorsze jakie miałem. Totalnie mi się pasowały.

#20
sztopi17 pisze:Bardzo mi się podoba obecny "trend" :) coraz więcej fajnych klasycznych fur na forum.
Bardzo mi się podoba

PS. Manetki najgorsze jakie miałem. Totalnie mi się pasowały.
Ja te manetki zawsze chciałem mieć za małolata bo to okienko bardzo mi się podobało, wtedy to było coś.
Lodzermensch

#21
Manetki mają niewygodnie umiejscowione przyciski i na podjazdach ciężkio się zrzuca na dół jak jest taka potrzeba. Poza tym czuję się jakbym zmieniał biegi w Mercedesie W 123. Klik klik i siedzi) Coś niesamowitego. Ma się wrażenie że mechanizmy w środku manetki są większe niż w rzeczywistości. Krótki wózek z tyłu fajnie napina łańcuch i dodatkowo to potęguje twardość zmiany przełożeń. Znaczenie też ma zapewne to że kupiłem je jako prawie NOS; Muszę założyć na górną linkę jakieś gumowe osłony bo dzwoni o rurę jak w kościele.
O dziwo na razie nie musiałem zakładać kasety od skoliozy bo moja z wylamanym zębem na 16t nie przeskakuje.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#23
mekp, Zapomniałem założyć :-)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#24
Rower może i zgodny z epoką wygląda "zdrowiej" niż mój ale nie powiesz mi że ta pozycja jest wygodna.
U mnie po raz pierwszy od dawien dawna przy takim secie jak złożyłem nie napiedzielają mnie nadgarstki z którymi mam mega problemy.
Na tym twoim to pewnie po minucie miał bym dość wszystkiego ...
Ten kaban to 120 czy 130 ? :lol:
Jak będziesz puszczał w świat ten rower to daj znać - przygarnę ten wideł z otwartymi ramionami 8-)

#25
Odkąd dużo jeżdżę na szosie z mostkiem 110mm i najniżej ustawiona kierownicą ,we wszystkich MTB pozakladalem dłuższe mostki. Ten ma 130mm. Po wczorajszej jeździe bolały mnie dłonie) Od mocnego trzymania kiery na dziurach i korzeniach. W lesie ziemia zmrożona na kamień a skok amora z przodu mały w marinie :lol:
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#28
Grzesiek 14 pisze:Bardzo ładny ten twój Marin, miałem kiedyś takiego. Aktualnie mam na stanie ten sam model, ale mój rocznikowo jest chyba z 1995.
Ale GRACIARNIA :mrgreen:
Jakieś powyginane ramy z Chin w tle ...
Twój Marin raczej nie pochodzi z 95 roku bo ja nabyłem ostatnio tego szarego i on jest 1995 rocznik.
Chyba że były różne wzory malowania tego samego modelu w danym roku :->
Ja już nie był bym w stanie mieć takiego kabana 120 - 130 bo praktycznie wszystkie moje rowery są z krótkimi ramami i mostkami.
Przy takim długaśnym moście nie można mówić o wygodzie ... po za tym mój kałdun przeszkadza w oddychaniu :roll:
Retroman to chudzielec niczym Froome więc może jemu takie coś odpowiada :lol:

#29
Kwestia długości rąk. Ja mam długie , ponad normę. Na szczęście mam pod ręką bmcnovatex i oni szyja na miarę stroje kolarskie;) Normalnie mi M albo L podchodzi kurtka ale długość rękawów od XL)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#31
skolioza pisze:
hit00r II pisze:Twój Marin raczej nie pochodzi z 95 roku bo ja nabyłem ostatnio tego szarego i on jest 1995 rocznik.
2x bullshit :lol: nie wiesz - nie pisz
A więc , który rocznik tego mojego znawco 8-) :?:

#32
hit00r II, Twój jest 96 ktoś Ci to już pisał.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#33
hit00r II pisze:
skolioza pisze:
hit00r II pisze:Twój Marin raczej nie pochodzi z 95 roku bo ja nabyłem ostatnio tego szarego i on jest 1995 rocznik.
2x bullshit :lol: nie wiesz - nie pisz
A więc , który rocznik tego mojego znawco 8-) :?:
nie jestem znawcą, po prostu umiem posługiwać się materiałami w internetach :mrgreen:
No dobra, 95 grafikę znam na pamięć i jej byłem pewien, bo sam miałem ramę z tego rocznika
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#34
Marin przeszedl przemiane ,jak kilka podobnych juz na forum , na asfaltowego zapierdalacza. Szosą w dzień nie da się jeździć a wieczorem wole ścieżkami smigac, stąd ten pomysł. Opony najtańsze kendy 1.5. Kaseta nowa Hg 90 z ujętym jednym trybem. Jedzie to lepiej jak wygląda.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
Załączniki
IMG_20180809_202525-3456x2592.jpg
IMG_20180809_202531-2592x3456.jpg

#35
Retromen pisze:Marin przeszedl przemiane ,jak kilka podobnych juz na forum , na asfaltowego zapierdalacza. Szosą w dzień nie da się jeździć a wieczorem wole ścieżkami smigac, stąd ten pomysł. Opony najtańsze kendy 1.5. Kaseta nowa Hg 90 z ujętym jednym trybem. Jedzie to lepiej jak wygląda.
Te opony wcale nie są takie gówniane - katuje je od wielu lat i spisują się przyzwoicie.
Wiadomo że jeśli popada to jest lipa ale wtedy chyba żadne slicki nie zdają egzaminu.
A rower i tak paskudny ;-) ... bo twój :lol:

#37
SoloTM, Naklejka chyba oryginalnie tam była.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#39
Nie czytałem co tam jest napisane:-) Krótki wózek ma swoje ograniczenia. Zdarzyło mi się z blatu dużego wrzucić stylu 24z i brakło łańcucha.... Nie mogłem koła zdjąć tak się łańcuch naciągnął. Za to na najmniejszej z przodu i tyłu wisi prawie luzem. Z tą kaseta jest jednak ok
Co do opon okarze się niebawem.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#41
Kolejne wcielenie ,tym razem na "zimówkę". Założyłem opony Ritchey Z Max i to w sumie tyle)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
Załączniki
IMG_20181205_120537-2304x1728.jpg

#43
A i jeszcze kasete wymieniłem na 12-28 ,to taki uniwersalny rower ,do miasta i w teren hehe.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#45
Kontrowersyjny jest kolor kokpitu) Zrobilem kiedys przymiarke do srebrnego mostku i rogów ,ale rower toralnie stracil swój urok ,klimat.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike