Scott Endorphin Elite Racing

#1
Wszyscu maja endorphin mam i ja.
Udało sie kupić ramkę w niezłym stanie kilka zaprawek i polerka wyszło ładnie .Teraz tylko się zastanowić co za graty tam zamieścić .Myślę ze jakieś kolorowe żeby trochę go ożywić .
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31
Załączniki
DSC_1411m.jpg
DSC_1410m.jpg
DSC_1409m.jpg
DSC_1408m.jpg
DSC_1407m.jpg
DSC_1406m.jpg

#5
Skolioza kolor amorka jest inny niz na zdjęciu.
Hitoor takich porządnych kół jak twoje to ja mam kilka kompletów,.Co ty każdemu chcesz te koła wcisnąć. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:.No ale ty nie masz Endorphin
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31
Załączniki
DSC_1406mm.jpg
DSC_1407mm.jpg

#6
piotrex pisze: Hitoor takich porządnych kół jak twoje to ja mam kilka kompletów,.Co ty każdemu chcesz te koła wcisnąć. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:.No ale ty nie masz Endorphin
Kilka kompletów Crossmaxów 8-) :?:
Nie mam ale miałem ... tu chyba każdy ma albo miał Endorfine :lol:

#7
Tak podpytam czy to ta z Olx co wisiała jakiś czas?
Ten amor z przymiarki nie pasuje moim zdaniem ale wiadomo każdy ma inną wizję)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#8
Retromen pisze:Tak podpytam czy to ta z Olx co wisiała jakiś czas?
Ten amor z przymiarki nie pasuje moim zdaniem ale wiadomo każdy ma inną wizję)
Nie to nie z olx.Amorek ma kolor jak ta szachownica
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31

#12
skolioza pisze:Kolor jest dość specyficzny jak chodzi o dobór kolorków, ale na pewno znajdziesz coś pasującego :-) Jaki widelec planujesz?
Oryginalnie była Judytka chyba C (albo XC? chociaż XC był w Pro Racingu) w OEMowym malowaniu i LX
W 1998 nie było modelu C. Jeśli już, to T2. I taki był chyba w najniższej wersji endorfiny.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#13
hit00r II pisze:
piotrex pisze: Hitoor takich porządnych kół jak twoje to ja mam kilka kompletów,.Co ty każdemu chcesz te koła wcisnąć. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:.No ale ty nie masz Endorphin
Kilka kompletów Crossmaxów 8-) :?:
Nie mam ale miałem ... tu chyba każdy ma albo miał Endorfine :lol:
Ja nie mam i nie miałem 😁

Pany trza będzie zorganizować konkurs na Endorfinę roku :-) No i może Speca bo też ich trochę jest :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#15
focker pisze:Lepszy będzie konkurs pt. "Kto w końcu kupi Crossmaxy Hiciora" :)
Dobrze mówisz ale na razie brak chętnych
Skeevo mam jeszcze do zrobienia dwa spece :-D :-D
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31

#16
Coś tam udało się skleić szukam sztycy Kore 27,0 i kiery czarnej , rogi.Te amorek na Realu fajnie pasuje ,stery CANE CREEK lubie tą firme.
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31
Załączniki
DSC_1408nn.jpg
DSC_1407nn.jpg

#17
Wygląda jak nówka ten quake. Super dobry stan i naprawdę ciekawe zestawienie amortyzatora z ramą, w dodatku nie widziałem takiego połączenia wcześniej.

#19
Doman to właśnie mi się też podoba amorek jest jak nowy.
Skolioza masz rację 27,2 ciasno
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31

#22
Fajny rower bo jest inny od tego wszystkiego co tutaj pokazano.
Zestawienie kolorów widelca i ramy robi robotę 8-)
Moim zdaniem te srebrne koła nie najlepiej pasują do całości ponieważ jest za jasno.
Rama nie jest aż tak ciemna że o amorze nie wspomnę.
Czarne obręcze ( koła ) wyglądały by moim zdaniem znacznie lepiej ... ale nie mam już Crossmaxów na sprzedaż :mrgreen:
Fajnie by było kiedyś założyć temat o endorfinach , które były na forum i władować do niego zdjęcie każdego roweru z osobna żeby ukazać mnogość modyfikacji :-)

#24
Patrzę sobie dzisiaj na pudełko a z niego wystaje sztyca z siodłem Scott przyglądam się dokładniej a tam napis endorphin i szachownica leżało z 3 lata napewno.Skolioza wstawię 27,2 wstawiłem do przymiarki 40 i wchodzi.Wiem teraz kto z łodzi ma kore 27,2
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31

#25
Wczoraj zrobiłem pare propozycji ostatnia chyba to jest to.Nawet sztyca sie znalazła.
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31
Załączniki
DSC_1414mn.jpg
DSC_1413mn.jpg
DSC_1412mn.jpg
DSC_1410mn.jpg
DSC_1409mn.jpg
DSC_1408nn.jpg
DSC_1408mn.jpg
DSC_1407mn.jpg

#26
Też uważam że ostatnia jest OK.
Mostek Kore był by fajny ale jest trochę zbyt klockowaty jeśli chodzi o wygląd do tej ramy.
Zamiast mostka Kore poszukał bym jakiegoś Ritchey WCS bo bardziej pasuje optycznie do całości.
PS - podmaluj tego wycieruszka korbę 952 - będzie ładniej się prezentował :-)

#28
Patent na Ritchey ma Ojciec dyrektor.
Focker no właśnie ta magura mi tu pasuje, napis Scott wstawka na widelcu i siodle jest żółta
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31
cron