#46
sztopi17 pisze:Hitek po mnie Twoje rowery spływają jak po kaczce. Wrzenie ? Ja nawet wypieków nie dostałem :mrgreen:
Wrzucaj swoje bajki mi one w ogóle nie przeszkadzają . Męczy mnie tylko to użalanie się.
Pozdro Hitler i Wesołych
Ech ty KRÓLIKU ty wredny czekoladowy 8-)
Ale jako jedyny się udzieliłeś pod tym foto kiedy reszta to "zlała" :mrgreen: .

#47
Dodaj jeszcze na odchodne :mrgreen:
Osobiście jestem fanem różnych wariacji i naprawdę nie przeszkadzają mi nowe szpeje w starych ramach
Obrazek

Obrazek

Składasz Hitler jakieś kaszaloty a później jęczysz , że nikomu nie pasują . Składasz łądne fulle może hardtaile sobie odpuść :mrgreen:

#48
sztopi17 pisze: Składasz Hitler jakieś kaszaloty a później jęczysz , że nikomu nie pasują . Składasz łądne fulle może hardtaile sobie odpuść :mrgreen:
Tyle że moje fulle to nie Retro 8-)
Pierwszy od góry PIĘKNY , drugi to kupa.
Kiedyś jak odziedziczę spadek i nie będę ograniczony szmalem to poskładam od podstaw taką maszynę że będziesz do mnie dzwonił i błagał żebym ci pozwolił do mnie przyjechać i pozwolił patrzeć na ten rower :lol: :lol: :lol:

#49
hit00r II pisze:Kiedyś jak odziedziczę spadek i nie będę ograniczony szmalem to poskładam od podstaw taką maszynę że będziesz do mnie dzwonił i błagał żebym ci pozwolił do mnie przyjechać i pozwolił patrzeć na ten rower :lol: :lol: :lol:
Czasem mam wrazenie, przepraszam jesli mylne, ze w miejscu gdzie pracujesz nie potrzebujesz zarabiac na swoja wyplate, bo PFRON z dofinansowania to rozwiazuje.

#50
2ass pisze: Czasem mam wrazenie, przepraszam jesli mylne, ze w miejscu gdzie pracujesz nie potrzebujesz zarabiac na swoja wyplate, bo PFRON z dofinansowania to rozwiazuje.
Obrazek

#52
2ass pisze: Czasem mam wrazenie, przepraszam jesli mylne, ze w miejscu gdzie pracujesz nie potrzebujesz zarabiac na swoja wyplate, bo PFRON z dofinansowania to rozwiazuje.
Pietolisz jak pijany//naćpany no ale widocznie takie twoje środowisko :->

#53
hit00r II pisze:
2ass pisze: Czasem mam wrazenie, przepraszam jesli mylne, ze w miejscu gdzie pracujesz nie potrzebujesz zarabiac na swoja wyplate, bo PFRON z dofinansowania to rozwiazuje.
Pietolisz jak pijany//naćpany no ale widocznie takie twoje środowisko :->
Z calym szacunkiem przyjacielu, ale to Ty sie chwalisz do pisania Swoich postow, w stanie nie w pelni wladzy umyslowej.

#54
2ass pisze: Z calym szacunkiem przyjacielu, ale to Ty sie chwalisz do pisania Swoich postow, w stanie nie w pelni wladzy umyslowej.
Z całym SZACUNKIEM PRZYJACIELU 8-) najpierw zacznij pisać zrozumiałe i spójne zdania a później krytykuj innych.
"Ty sie chwalisz do pisania Swoich postow" - co to ma kufa być ?
O mojej WŁADZY UMYSŁOWEJ to się nie wypowiadaj bo ci bokiem wyjdzie PRZYJACIELU 8-)
Jeśli chcesz żebym ci odpłacił co najmniej taką samą złośliwością i chamstwem to mogę spełnić twoją prośbę.
Ale żebyś później nie żałował.
Zastanów się lepiej czego chcesz.
Jeśli już masz próbować swoich sił w dosraniu mi to połącz te wywody konkretniej z tematem.
A JAK NIE TO ZAMKNIJ JADACZKĘ 8-)

#55
Hitler przestań tu zgrywać jakiegoś "ura bura " bo naprawdę jest to komiczne :mrgreen: . Rozumiem ego Ci urosło po tych zjazdach 90km/h z jakiejś tam góry . Kolega 2ass wypomniał Ci chorobę psychiczną bo gołym okiem widać , że z Tobą jest coś nie tak. Może chlejesz za dużo , może jakieś zalążki poważniejszej choroby idź do lekarza zrób wyniki , może Ci życie uratuje 8-) . Zacznij pisać z sensem i na temat , a nie użalasz się nad sobą.

PS.Jak Ci spadek po rodzinie wpadnie to może w końcu złożysz coś porządnego (póki co prawie same ulepy)

#56
sztopi17 pisze:Hitler przestań tu zgrywać jakiegoś "ura bura " bo naprawdę jest to komiczne :mrgreen: . Rozumiem ego Ci urosło po tych zjazdach 90km/h z jakiejś tam góry . Kolega 2ass wypomniał Ci chorobę psychiczną bo gołym okiem widać , że z Tobą jest coś nie tak. Może chlejesz za dużo , może jakieś zalążki poważniejszej choroby idź do lekarza zrób wyniki , może Ci życie uratuje 8-) . Zacznij pisać z sensem i na temat , a nie użalasz się nad sobą.

PS.Jak Ci spadek po rodzinie wpadnie to może w końcu złożysz coś porządnego (póki co prawie same ulepy)
Ty nie zagalopowałeś się za bardzo chłopczyku ?
Będziesz mi tu wyliczał ?
Piertolisz takie głupoty że zaczynasz mnie na prawdę irytować.
Gówno ci do tego czy jadę 80, 90 czy 100 km/h i skąd jadę bo to nie twoja sprawa.
Nie ty mi będziesz chrzanił o "ura bura" i chorobie psychicznej.
Zajmij się sobą i nie pajacuj chyba że szukasz chu do du ?
Skoro chcesz dupsko lizać temu czy owemu to twoja sprawa ale nie wpiertalaj się miedzy wódkę a zakąskę.
Nie twoja sprawa to wara piać gdzie indziej.
Doszło to do twojej mózgownicy URA BURA ?

#61
hit00r II pisze:
2ass pisze: Z calym szacunkiem przyjacielu, ale to Ty sie chwalisz do pisania Swoich postow, w stanie nie w pelni wladzy umyslowej.
Z całym SZACUNKIEM PRZYJACIELU 8-) najpierw zacznij pisać zrozumiałe i spójne zdania a później krytykuj innych.
To ze nie rozumiesz, wcale mnie nie dziwi.
hit00r II pisze:O mojej WŁADZY UMYSŁOWEJ to się nie wypowiadaj bo ci bokiem wyjdzie PRZYJACIELU 8-)
Jeśli chcesz żebym ci odpłacił co najmniej taką samą złośliwością i chamstwem to mogę spełnić twoją prośbę.
Ale żebyś później nie żałował.
Widzisz, dlatego napisalem ze moge sie mylic, ale Widze ze jak wyzej.
hit00r II pisze:Jeśli już masz próbować swoich sił w dosraniu mi to połącz te wywody konkretniej z tematem.
A JAK NIE TO ZAMKNIJ JADACZKĘ 8-)
W szranki jezykowe z Toba stawac raczej nie mam zamiaru i tu tez jak wyzej, niemniej jednak wnosisz tu sporo dobrego humoru, czesto nieswiadomie.

#62
2ass pisze: W szranki jezykowe z Toba stawac raczej nie mam zamiaru i tu tez jak wyzej, niemniej jednak wnosisz tu sporo dobrego humoru, czesto nieswiadomie.
Wkurfiasz mnie swoim ignoranctwem .. dla tego należało by się spotkać i "dać sobie po ryjach" bo mamy blisko.
Później ja wypiję flaszkę a ty tak jak miał w zwyczaju Adolf Hitler szklankę mineralnej ;-)
Następnego dnia pojedziemy na Odrodzenie żebyś wiedział jak śmieszne są wypociny sztaupiego17 odnośnie - JAKIEGOŚ ZJAZDU czy góry czy jak on tam to określił :-P
PS - nie omieszkam ci przysrać pod twoim tematem tak jak ty pod moim ... a co!
Niech będzie po równo 8-)

#63
No właśnie, to jest bardzo ciekawe.
Często ten internetowy kontakt jest krzywym zwierciadłem.
Jakby się tak spotkać " w Realu hehe" pewnie okazałoby się że większość forumowych potyczek poszłaby w niepamięć i każdy poznałby się z każdym na nowo.
Z doświadczenia wiem, że właśnie tak jest, sieć przekłamuje przekaz, prowadzi do nieporozumień, itd.
Nigdy nie zastąpi spotkania i rozmowy na żywo :)

Powyższe to tylko takie moje wtrącenie, możecie kontynuować.
Im więcej merytorycznej treści w przedmiotowym temacie, tym lepiej. :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 2018-04-03, 23:02 przez 90s_fan, łącznie zmieniany 1 raz.
Wheeler Cross Line 3000 `93 -RESPAWNED
Alpinestars Cro-Mega LX `92 -IN PROGRESS
Breezer Thunder `92 -RESPAWNED
DB Axis `91 -IN PROGRESS

#64
90s_fan pisze: Z doświadczenia wiem, że właśnie tak jest, sieć przekłamuje przekaz, prowadzi do nieporozumień, itd.
Nigdy nie zastąpi spotkania i rozmowy na żywo :)
Nie ma to jak PLUNĄĆ sobie w twarz na żywo a później iść pić wódę :mrgreen: ;-)
Tutaj to ściśnięte jaja i sądzą że jak ktoś nie trzyma etykiety to jest beee ponieważ oni są "na poziomie" ... sęk w tym że tacy święci przeważnie otwierają się dopiero po wypiciu litra wódy :lol:

#65
hit00r II pisze:
2ass pisze: W szranki jezykowe z Toba stawac raczej nie mam zamiaru i tu tez jak wyzej, niemniej jednak wnosisz tu sporo dobrego humoru, czesto nieswiadomie.
Wkurfiasz mnie swoim ignoranctwem .. dla tego należało by się spotkać i "dać sobie po ryjach" bo mamy blisko
Zaraz, chcesz mnie bic, bo jestem nieukiem :shock:

#67
hit00r II pisze:
90s_fan pisze: Z doświadczenia wiem, że właśnie tak jest, sieć przekłamuje przekaz, prowadzi do nieporozumień, itd.
Nigdy nie zastąpi spotkania i rozmowy na żywo :)
Nie ma to jak PLUNĄĆ sobie w twarz na żywo a później iść pić wódę :mrgreen: ;-)
Tutaj to ściśnięte jaja i sądzą że jak ktoś nie trzyma etykiety to jest beee ponieważ oni są "na poziomie" ... sęk w tym że tacy święci przeważnie otwierają się dopiero po wypiciu litra wódy :lol:
nie, to jest szacunek dla czytających...
pisząc na publicznym forum twój post (w przeciwieństwie do spotkania face to face) nie jest znany tylko dla adwersarza, ale dla każdego kto tu chce wejść i poczytać
Jaką wystawiasz opinie sobie - nie moja rzecz, ale przeszkadza mi że twoje szambo będzie rzutować na opinię o naszym forum
EOT
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#68
skolioza pisze: Jaką wystawiasz opinie sobie - nie moja rzecz, ale przeszkadza mi że twoje szambo będzie rzutować na opinię o naszym forum
EOT
Czyli oczywiście TYLKO JA jestem zły ?
A inni cwaniacy i prowodyrzy to oczywiście święci jak zawsze ?
Odnoszę wrażenie że nie czytałeś wszystkiego i tego co oni pisali oraz sposobu w jaki to robili.
Nie zamierzam w imię poprawności politycznej chować głowy w piasek.
Zrób porządek z innymi to nie będzie problemów.

#69
Nie emocjonuj się - odniosłem się do ciebie tylko dlatego
Tutaj to ściśnięte jaja i sądzą że jak ktoś nie trzyma etykiety to jest beee ponieważ oni są "na poziomie" ... sęk w tym że tacy święci przeważnie otwierają się dopiero po wypiciu litra wódy :lol:
dobrze byłoby widzieć różnicę pomiędzy prywatną rozmową a publiczną wypowiedzią Tylko wskazanie tego miał na celu mój post
Swoją drogą - startujesz do każdego który krzywo na ciebie kiwnie paluszkiem? nad tym też warto by się zastanowić...
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#70
skolioza pisze: Swoją drogą - startujesz do każdego który krzywo na ciebie kiwnie paluszkiem? nad tym też warto by się zastanowić...
Zdania rozpoczynamy WIELKĄ LITERĄ 8-) szanowny dobrodzieju :-D
Nie na każdego ... ale jeśli ktoś jest wystarczająco bezczelny i chamski to nie pozostanę mu dłużny bo mi na głowę wlezie.
Ty chyba też nie dajesz sobie "pluć w twarz" ?

#71
Hicior musisz przyjechać na zlot wtedy wszystko się wyjaśni. Kto jest w czym mocny :-)
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31

#74
Małe ulepszenia poprawiające wygląd i ergonomię.
Mostek Sunline XC-One 80 mm
Kierownica Crank Brothers
Stery Chris King
Pancerze hamulców i przerzutek.
Korba XT
Rower zaczął lepiej jeździć i wyglądać ( oczywiście dla ortodoksów jeśli nie ma w nim tego co z epoki zawsze będzie ŹLE 8-) )
Od początku budowałem ten sprzęt do jazdy a nie na wystawę dlatego nie trzymam się zgodnie z epoką.
Obecna waga to 11,4 kg więc tragedii nie ma :-)
Przydał by się jeszcze jakiś ładny sztywny wideł ale takowego nie posiadam :-|
Załączniki
IMG_20180825_134050.jpg
IMG_20180825_134037.jpg
IMG_20180825_134003.jpg
IMG_20180825_134029.jpg

#75
Cos okropnego !!!!

na fejsbuka z nim !!!!! tam sie spodoba :idea:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie