#17
No właśnie te RS to w używce minimum 5 stówek - a ja mam trochę inny budżet, znaczy mniejszy. Dlatego może to Satori będzie lepsze - może nie ma jakiejś kolosalnej różnicy działania pomiędzy nimi. Dlatego w 1 poście wspomniałem o takiej sztycy strikte elastomerowej, ale jej jakość wykonania chyba nie jest zbyt wysoka.

#18
Przypadkiem nie spojrzałeś na cenę sztycy rock shox reverb? Bo jeśli tak to musisz wiedzieć, że to jest sztyca regulowana, a nie amortyzowana. Rock shoxy amortyzowane, o których pisał Focker, widywałem za 100 złotych...

#19
Mówimy o sztycy Rock Shox Post. Ona łączy system elastomerowy z jakością wykonania RS. Tak jak pisze Doman - jak już się pojawią (kilka razy do roku na Allegro) to kosztują około 100-120 zł. To coś zupełnie innego niż hydraulicznie regulowany Reverb. Z tego co pamiętam, to Soro miał kiedyś taką na sprzedaż. Możesz zapytać.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#20
no właśnie ja na Reverb'a patrzyłem i aż się ceny wystraszyłem:) haha - ale jeśli cena taka jest jak mówicie to chyba byłby dobry wybór. Trzeba zacząć polowanie na nią w takim razie:)