Specialized Rockhopper A1 FS Comp

#1
Ramę kupiłem w tamtym roku jest to Specialized Rockhopper A1 FS Comp i szkoda żeby się nie kurzyła. Ten kolor wychodził 97 do 99 .
Coś będzie trzeba złożyć prezentuje się tak. :-D
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31
Załączniki
DSC_1383m.jpg
DSC_1387m.jpg
DSC_1386m.jpg
DSC_1385m.jpg
DSC_1384m.jpg

#4
skolioza pisze:kolorek zawadiacki :-)
Kolor razi po oczach jak duży fiat z łat 80
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31

#6
Fajna ramka, już sobie wyrażam jak dobrze ten kolor musi wyglądać na żywo. Zdjęcia nigdy nie oddają do końca.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#7
Kawasaki green :mrgreen:
Marzocchi Bomber ładnie by tu pasował co udowodnił jeden z NAJZNAMIENITSZYCH członków naszego forum 8-)
Heble Magura Frog takie , które miałem kiedyś do oddania całkiem ciekawie by tu wyglądały.
Jakieś koła z czarnymi obręczami były by w sam raz do tej ramy.

#8
hit00r II pisze:Kawasaki green :mrgreen:
Marzocchi Bomber ładnie by tu pasował co udowodnił jeden z NAJZNAMIENITSZYCH członków naszego forum 8-)
Heble Magura Frog takie , które miałem kiedyś do oddania całkiem ciekawie by tu wyglądały.
Jakieś koła z czarnymi obręczami były by w sam raz do tej ramy.
Bomber ciezki magura też. Zastanawiam się czy składać na wagę czy na wygląd
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31

#9
Bart pisze:
Piotr pisze:Będzie ładnie jak nie spartolisz jakimiś kolorkami niepasującymi :roll:
Myślę, że swojego ulubionego różu tu nie zaznasz :-D
Co Ty wiesz o kolorach . . .w nogach śpisz i skarpety wąchasz :lol:

Są różne odcienie różowego i pasują do wielu kolorów, kwestia odpowiedniego odcienia.

Żeby wyglądał ten spec rasowo, można dowalić mu wszystko czarne, będzie taki przecinak z charakterem.
www.velotech.pl

#12
Swoją drogą ujeżdżając teraz na co dzień dwa 29ery, jeden na co dzień miasto i beskid krakowsko/wolsko/jurajski a drugi górska ędurówka, zresztą w towarzystwie ludzi którzy w ędrpo też uznają tylko fulowe 29ery to ten Spec czy inne nasze małe kichy wyglądają czasem jakoś tak śmiesznie małokichwo ;-) Spec z foty to też chyba też jakaś duża rama i jakies takieś śmieszne małopojemnościowe gumki dodatkowo robi swoje? Ale waga niezła, kolorek też fajny, zawsze lubiłem jakieś kolory a nie ciornuchy same ;-)

#13
hit00r II pisze:Marzocchi Bomber ładnie by tu pasował co udowodnił jeden z NAJZNAMIENITSZYCH członków naszego forum
Czuję ironię :-) ale Spec z Bomberem wygląda jak dla mnie kozacko mimo niepoprawności politycznej :-)
piotrex pisze:Bomber ciezki
Mój Z2 Superfly waży 1481 gram a cały Spec waży 10.7 kg po złożeniu bez nacisku na niską wagę. Także nawet jak wstawisz Bombera to moim zdaniem tragedii nie będzie. Rama natomiast waży 1579 gram.

Obrazek


Obrazek
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#14
:Adamello amorek chyba dam czerwony fajnie wygląda.Kolor mam chyba wiecej w trawiastą zieleń
Skeevo mam manitou w podobnej wadze
Macie fajne te spece aż mi się w głowie mętlik zrobił
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31

#15
Ten rower w tym kolorze seryjnie wychodził w 99' z czerwonym manitou. Nie może być źle i u Adamella widać, że nie jest :) Gorzej, że manitou nie działały w tamtych czasach...

#16
Skeevo pisze:
hit00r II pisze:Marzocchi Bomber ładnie by tu pasował co udowodnił jeden z NAJZNAMIENITSZYCH członków naszego forum
Czuję ironię :-) ale Spec z Bomberem wygląda jak dla mnie kozacko mimo niepoprawności politycznej :-)
To nie była ironia bo zajebiście ulepiłeś tego Speca.
Sam mógł bym się podpisać pod twoim rowerem z czystym sumieniem ... ale wtedy nasi wspaniali użytkownicy nie oddali by na ten rower głosu w konkursie :mrgreen:

A odnośnie koloru kawasaki green to jeśli właściciel tego nie spieprzy , może wyjść czadowa maszyna 8-)

#18
Skeevo pisze:
hit00r II pisze:Marzocchi Bomber ładnie by tu pasował co udowodnił jeden z NAJZNAMIENITSZYCH członków naszego forum
Czuję ironię :-) ale Spec z Bomberem wygląda jak dla mnie kozacko mimo niepoprawności politycznej :-)
piotrex pisze:Bomber ciezki
Mój Z2 Superfly waży 1481 gram a cały Spec waży 10.7 kg po złożeniu bez nacisku na niską wagę. Także nawet jak wstawisz Bombera to moim zdaniem tragedii nie będzie. Rama natomiast waży 1579 gram.

Obrazek

Obrazek
Kupiłeś go na olx miałem jechać po niego ale już jechałeś :-D
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31

#19
piotrex pisze:Kupiłeś go na olx miałem jechać po niego ale już jechałeś
Ja akurat przez allegro go dogrywałem od tego samego chłopaka co wcześniej kupiłem ramę Speca. :mrgreen:

hit00r II luz, jaja sobie robię :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#20
Skeevo pisze:
piotrex pisze:Kupiłeś go na olx miałem jechać po niego ale już jechałeś
Ja akurat przez allegro go dogrywałem od tego samego chłopaka co wcześniej kupiłem ramę Speca. :mrgreen:

hit00r II luz, jaja sobie robię :-)
Czyli następna łapa twoja rama była z tym amorkiem w rowerze na 950 na olx1100zł
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31

#21
piotrex pisze:Czyli następna łapa twoja rama była z tym amorkiem w rowerze na 950 na olx1100zł
A można jakoś znaleźć linka do tego ogłoszenia na olx?
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#24
Koła zaplecione buty założone i kilka częśći zamontowane
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31
Załączniki
DSC_1404m.jpg
DSC_1405m.jpg
DSC_1406gm.jpg
DSC_1407m.jpg

#26
skolioza pisze:sporo podkładek, mogą wizualnie razić
Masz rację to rower dla córki a ona sylwetkę prawie wyprostowaną chce mieć.
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31

#29
mentos pisze:fajny rower córze składasz, doceni?
Wiesz dziś dzieci mają wszystko czy doceni to się okaże. Ale ja mam z tego frajdę i tak trzymać.
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31

#30
smutno jakoś. Ta zieleń jest taka fajna, ale koła, opony i amortyzator oraz czorne robią żałobę. Dałbyś jakieś fajne kolorki i cekiny, dziewczyński by bardziej był. No chyba, że pod przykrywką robisz dla siebie :-)

jeszcze się powymądrzam trochę.
tu, do napisów, tylko by biały amortyzator zaświecił.
córce to jednak zestawiłbym na sztywnym widelcu (waga). Jak chce mieć wyprostowaną pozycję, to i tak pewnie po wybojach jeździć nie będzie.
I srebrne obręcze i jakieś fajne skinwalle.
noale co ja tam, ojciec trzech córek, wiem :-D
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/
cron