#16
Skeevo pisze:
hit00r II pisze:Marzocchi Bomber ładnie by tu pasował co udowodnił jeden z NAJZNAMIENITSZYCH członków naszego forum
Czuję ironię :-) ale Spec z Bomberem wygląda jak dla mnie kozacko mimo niepoprawności politycznej :-)
To nie była ironia bo zajebiście ulepiłeś tego Speca.
Sam mógł bym się podpisać pod twoim rowerem z czystym sumieniem ... ale wtedy nasi wspaniali użytkownicy nie oddali by na ten rower głosu w konkursie :mrgreen:

A odnośnie koloru kawasaki green to jeśli właściciel tego nie spieprzy , może wyjść czadowa maszyna 8-)

#18
Skeevo pisze:
hit00r II pisze:Marzocchi Bomber ładnie by tu pasował co udowodnił jeden z NAJZNAMIENITSZYCH członków naszego forum
Czuję ironię :-) ale Spec z Bomberem wygląda jak dla mnie kozacko mimo niepoprawności politycznej :-)
piotrex pisze:Bomber ciezki
Mój Z2 Superfly waży 1481 gram a cały Spec waży 10.7 kg po złożeniu bez nacisku na niską wagę. Także nawet jak wstawisz Bombera to moim zdaniem tragedii nie będzie. Rama natomiast waży 1579 gram.

Obrazek

Obrazek
Kupiłeś go na olx miałem jechać po niego ale już jechałeś :-D
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31

#19
piotrex pisze:Kupiłeś go na olx miałem jechać po niego ale już jechałeś
Ja akurat przez allegro go dogrywałem od tego samego chłopaka co wcześniej kupiłem ramę Speca. :mrgreen:

hit00r II luz, jaja sobie robię :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#20
Skeevo pisze:
piotrex pisze:Kupiłeś go na olx miałem jechać po niego ale już jechałeś
Ja akurat przez allegro go dogrywałem od tego samego chłopaka co wcześniej kupiłem ramę Speca. :mrgreen:

hit00r II luz, jaja sobie robię :-)
Czyli następna łapa twoja rama była z tym amorkiem w rowerze na 950 na olx1100zł
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31

#21
piotrex pisze:Czyli następna łapa twoja rama była z tym amorkiem w rowerze na 950 na olx1100zł
A można jakoś znaleźć linka do tego ogłoszenia na olx?
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#24
Koła zaplecione buty założone i kilka częśći zamontowane
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31
Załączniki
DSC_1404m.jpg
DSC_1405m.jpg
DSC_1406gm.jpg
DSC_1407m.jpg

#26
skolioza pisze:sporo podkładek, mogą wizualnie razić
Masz rację to rower dla córki a ona sylwetkę prawie wyprostowaną chce mieć.
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31

#29
mentos pisze:fajny rower córze składasz, doceni?
Wiesz dziś dzieci mają wszystko czy doceni to się okaże. Ale ja mam z tego frajdę i tak trzymać.
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31

#30
smutno jakoś. Ta zieleń jest taka fajna, ale koła, opony i amortyzator oraz czorne robią żałobę. Dałbyś jakieś fajne kolorki i cekiny, dziewczyński by bardziej był. No chyba, że pod przykrywką robisz dla siebie :-)

jeszcze się powymądrzam trochę.
tu, do napisów, tylko by biały amortyzator zaświecił.
córce to jednak zestawiłbym na sztywnym widelcu (waga). Jak chce mieć wyprostowaną pozycję, to i tak pewnie po wybojach jeździć nie będzie.
I srebrne obręcze i jakieś fajne skinwalle.
noale co ja tam, ojciec trzech córek, wiem :-D
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

#31
Aldek ja lubię sensowne uwagi a takie masz i zadane w kulturalny sposób
Widelec musi być komfort i wyżej jest przód . Zastanawiałem się nad amorkiem białym pasował by do napisów. Mam też żółtą i białą magure ale waga. Muszę podumać. Będzie na 750.
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31

#33
Ja widziałbym to inaczej - zielona rama i reszta maksymalnie czarna żeby ją ładnie wyeksponować + drobne dodatki zielonego. Ten czerwony wideł imo średnio pasuje.

Sam rower bardzo mi się podoba mimo że to spec :-)
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996

#34
Projekt dawno skończony, święta trochę wolnego czasu więc wrzucam zdjęcia. Córka raz się przejechała i zdanie bolą ręce za nisko kierownica i poszedł na półkę :-) :-) :-D
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31
Załączniki
DSC_1622[1].jpg
DSC_1621[1].jpg
DSC_1618[1].jpg
DSC_1616[1].jpg
DSC_1615[1].jpg
DSC_1613[1].jpg
DSC_1612[1].jpg
DSC_1620[1].jpg
DSC_1619[1].jpg
DSC_1614[1].jpg

#37
piotrex pisze: Córka raz się przejechała i zdanie bolą ręce za nisko kierownica
Krótszy mostek ... ale to już nie będzie retro oraz gięta kiera bez rogów.
Tylko się nie chwal na forum bo te hieny zaraz cię zjedzą :lol:
cron